Trump nie wpuści gości z Europy. LOT musi dopasować się do nowych realiów

Category: system gospodarczy
27 lipca, 2020

Na razie zakaz ma obowiązywać przez 30 dni. Prezydent USA tłumaczy swoją decyzję tym, że jego panstwo wprowadził bardziej wartosciowe niż Stary kontynent środki zaradcze w sprawie koronawirusa. Dodatkowo spora część osób, które zachorowały i rozniosły wirus po Ameryce, przyleciała do pani a właśnie sposród Europy. Zatem nie chce ryzykować pozostalych zakażeń, których źródłem będą goście sposród Europy.

Co w tej sytuacji sprawi PLL LOT, którego ważną częścią biznesu są właśnie loty sluzace do Stanów Zjednoczonych? O to zapytaliśmy kancelaria prasowe spółki.

Chcieliśmy dowiedzieć się, co w tym momencie mają zrobić osoby, które mają już wykupiony lot za Wielka woda w czasie, wówczas gdy ma obowiązywać zakaz Trumpa, i wiedzą, że az do Stanów nie zaakceptowac zostaną wpuszczone. Czy będzie możliwy zwrot pieniędzy, badz na przykład tylko poprawka rezerwacji terminu wylotu?

Obejrzyj też: Koronawirus doprowadził do zamknięcia szkół. „Musimy podjąć radykalne kroki”

Zapytaliśmy też, jaki % pasażerów latających do Stanów, to Polacy, a jak duzo osoby sposród amerykańskim paszportem (które będą mogły dotrzeć do NA JUKATAN bez problemu). A także czy innymi slowy okrojenie siatki połączeń.

Sposród przesłanej naszej firmie odpowiedzi LOT-u wynika, że na razie guzik jeszcze bóg wie i zapewne decyzja Donalda Trumpa równo zaskoczyła polskiego przewoźnika.

Czytaj też: Koronawirus w Polsce. Prezydent anonsuje rozwiązania łagodzące skutki spłaty kredytów

„Obserwujemy sytuację i dostosowujemy naszą siatkę połączeń do decyzji władz amerykańskich na temat wstrzymaniu aliansu między Europą a AMERYCE. Nasze zespoły obecnie pracują nad rozwiązaniami dopasowanymi sluzace do nowych regulacji i wlasnych możliwości przewozowych” – napisało nam kancelaria prasowe PLL LOT.

„Naszym najwyższym priorytetem są Pasażerowie i Personel LOT-u. Będziemy informować na bieżąco o podejmowanych decyzjach operacyjnych” a mianowicie dodały służby prasowe przewoźnika.

Czytaj też: Koronawirus w Polsce i w świecie. Belgia podąża ścieżką Włoch, Niemcy i Francuzi znów mają problem

Dotychczas za posrednictwem koronawirusa sam LOT obciął już siatkę połączeń. Póki co samoloty nie zaakceptowac latają az do Chin jak i równiez do Włoch.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie. wp. pl

Obejrzyj i dowiedz się, jak chronić się przed koronawirusem

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy