ARVEST BANK – numery rozliczeniowe

17 lutego 2021
Category: Możesz Uzyskać

Co to jest numer rozliczeniowy?

Twój numer rozliczeniowy banku to 9-cyfrowy kod używany do identyfikacji instytucji finansowej w transakcji. Jest oparty na lokalizacji banku, w którym otwarto Twoje konto. Jest również nazywany numerem RTN, numerem tranzytowym lub numerem rozliczeniowym ABA i można go łatwo znaleźć, wydrukowany w lewym dolnym rogu czeku. Numer rozliczeniowy możesz również znaleźć w portalu bankowości internetowej.

Najczęściej spotykane typy transakcji to ACH i przelewy bankowe. Niektóre banki i instytucje finansowe mają zwykle wiele numerów rozliczeniowych służących do różnych celów, regionów geograficznych i oddziałów. Banki Rezerwy Federalnej wymagają numerów rozliczeniowych do przetwarzania transferów środków Fedwire, a sieć ACH wymaga od nich przetwarzania elektronicznych transferów środków (na przykład wpłat bezpośrednich i płatności rachunków).

Kiedy będziesz potrzebować numeru rozliczeniowego ARVEST BANK?

Numer rozliczeniowy jest wymagany w różnych sytuacjach, w tym przy konfigurowaniu bezpośredniego depozytu, automatycznych płatności pożyczki lub cyklicznych przelewów, takich jak płatności rachunków.

Będziesz go również potrzebować, gdy składasz podatki, aby otrzymać zwrot podatku lub obciążyć płatność podatku, lub podczas przeprowadzania Automatycznej Izby Rozliczeniowej (ACH), przelewów między różnymi kontami bankowymi.

Ogólnie rzecz biorąc, będziesz potrzebować numeru rozliczeniowego tylko wtedy, gdy środki są bezpośrednio przelewane na konto bankowe lub z niego – nigdy w przypadku zakupów kartą debetową lub kredytową.

Gdzie znaleźć numer rozliczeniowy banku ARVEST BANK na czeku papierowym?

Numer rozliczeniowy czeku ABA znajduje się w lewym dolnym rogu każdego czeku wystawionego przez ARVEST BANK.

Numery rozliczeniowe ARVEST BANK

Użyj pola „Szukaj, aby filtrować według miasta, stanu, adresu, numeru rozliczeniowego. Kliknij link numer rozliczeniowy w poniższej tabeli, aby przejść do niego i zobaczyć wszystkie informacje na jego temat (adres, numer telefonu, kod pocztowy itp.).

Nie. Numer rozliczeniowy Adres Miasto Stan 1 082900995 PO BOX 799 LOWELL ARKANSAS 2 082901224 PO BOX 799 LOWELL ARKANSAS 3 082901282 PO BOX 799 LOWELL ARKANSAS 4 082901457 PO BOX 799 LOWELL ARKANSAS 5 082901473 PO BOX 799 LOWELL ARKANSAS 6 082901677 PO BOX 799 LOWELL ARKANSAS 7 082902391 PO BOX 799 LOWELL ARKANSAS 8 082904043 PO BOX 799 LOWELL ARKANSAS 9 082908816 202 S DOBRA WIOSNA DROGA LOWELL ARKANSAS 10 084107699 PO BOX 799 LOWELL ARKANSAS 11 086504326 PO BOX 799 LOWELL ARKANSAS 12 101289432 PO BOX 799 LOWELL ARKANSAS 13 103102229 PO BOX 799 LOWELL ARKANSAS 14 103112617 PO BOX 799 LOWELL ARKANSAS 15 103112976 PO BOX 799 LOWELL ARKANSAS 16 282970204 PO BOX 799 LOWELL ARKANSAS Numer rozliczeniowy / tranzytowy można również zidentyfikować w poniższej tabeli tłumaczeń. Wybierz / zidentyfikuj numer rozliczeniowy powiązany z regionem, w którym konto zostało pierwotnie otwarte.

Sposoby znajdowania numeru rozliczeniowego ARVEST BANK w Internecie

Oto kilka dostępnych sposobów znalezienia numeru rozliczeniowego ABA:

 • Na tej stronie wymieniliśmy powyżej szczegóły dotyczące numeru rozliczeniowego ABA ARVEST BANK używanego do ułatwiania transferów środków ACH i transferów środków Fedwire.
 • Portal bankowości internetowej: Możesz uzyskać numer rozliczeniowy swojego banku, logując się do bankowości internetowej. Czek papierowy lub wyciąg bankowy: czeki wystawione przez bank lub wyciągi bankowe. Zobacz lewą dolną część czeku. Obsługa klienta banku: numer rozliczeniowy możesz uzyskać, kontaktując się z obsługą klienta banku Fedwire / American Banking Association: Możesz sprawdzić swój numer rozliczeniowy na oficjalnej stronie Rezerwy Federalnej lub Amerykańskiego Stowarzyszenia Bankowego.Aby Twój bank mógł szybko i bezpiecznie przetworzyć płatność, zawsze sprawdzaj numery rozliczeniowe w banku lub odbiorcy.

  Czym różnią się kody SWIFT / BIC, numery IBAN, kody sortowania i numery rozliczeniowe?Jeśli planujesz wysyłać lub odbierać pieniądze za pośrednictwem swojego banku, prawdopodobnie napotkasz nieznane terminy, takie jak numer rozliczeniowy (ABA), kod SWIFT / BIC, IBAN i numer rozliczeniowy. Czym dokładnie są te akronimy i do czego są używane? Cóż, wydaje się, że wszystkie z nich robią to samo, pomagając bankom określić, dokąd mają trafić Twoje pieniądze, ale każdy z nich jest wymagany w określonych sytuacjach, ponieważ różne kraje i banki mają różne procesy i wymagania.

  Kody SWIFT / BIC to kody 8- lub 11-cyfrowe, które jednoznacznie identyfikują banki i instytucje finansowe na całym świecie. W przeciwieństwie do numerów rozliczeniowych te kody są używane do płatności międzynarodowych.

  Numery IBAN to międzynarodowe numery kont bankowych identyfikujące kraj, instytucję finansową i indywidualne konta bankowe. Są emitowane głównie przez banki w strefie euro, ale inne kraje również zaczynają je przyjmować.

  Kody sortowania to 6-cyfrowe liczby używane w przelewach krajowych w Wielkiej Brytanii, które identyfikują bank i oddział, w którym prowadzone jest konto bankowe.

  Numery rozliczeniowe to 9-cyfrowe kody używane w Stanach Zjednoczonych do identyfikacji banków podczas przetwarzania krajowych płatności ACH lub przelewów bankowych. Nie są one wymagane w przypadku dokonywania płatności poza Stanami Zjednoczonymi.

  Numery tranzytowe to 9-cyfrowe kody używane w Kanadzie do elektronicznego przesyłania środków. Identyfikują konkretny kanadyjski bank i oddział, do którego zostanie wysłana płatność.

  Uwaga: ta witryna zapewnia szybki i łatwy sposób wyszukiwania i znajdowania numerów rozliczeniowych banków i innych instytucji finansowych w Stanach Zjednoczonych. Jeśli nie masz pewności, którego numeru rozliczeniowego użyć, skontaktuj się bezpośrednio ze swoim bankiem. Możesz zadzwonić do swojego banku, korzystając z numeru telefonu podanego na karcie debetowej / kredytowej lub wysłać wiadomość za pośrednictwem systemu bankowości internetowej. Użycie niewłaściwego numeru rozliczeniowego może spowodować opóźnienia w realizacji przelewu.

  Kody bankowe – Numery rozliczeniowe – 2020 | O nas | Kontakt | Polityka prywatności

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy