Proces zatrudniania

17 lutego 2021

Przyciąganie i zatrzymywanie wyjątkowych talentów we wszystkich naszych liniach biznesowych ma kluczowe znaczenie dla stymulowania odpowiedzialnego rozwoju i dostarczania usług naszym klientom.

Dokładamy wszelkich starań, aby proces rekrutacji był jak najbardziej płynny i bezpośredni. Poniżej znajdziesz informacje o krokach, których najczęściej doświadczają potencjalni pracownicy.

Poznać nas

Możesz się o nas dowiedzieć na kilka sposobów.

Przeglądaj tę witrynę. Na tej stronie oferujemy bogactwo informacji na temat naszych wartości, typów kandydatów, którzy tworzą odnoszących sukcesy pracowników, naszego zaangażowania w różnorodność i integrację, korzyści, które oferujemy pracownikom Bank of America i wiele więcej.

Śledź nas. Śledzenie nas w mediach społecznościowych pomaga nas poznać, ponieważ regularnie publikujemy informacje o nowościach, nagrodach, wydarzeniach i wyróżnieniach dla pracowników, a także wzmacniamy niektóre z naszych programów, wydarzeń i publikujemy otwarte role. Zachęcamy do śledzenia nas na LinkedIn, Twitterze @BofA_News, @BofAML i @BofA_Careers, a także na naszych stronach na Facebooku i Instagramie.

Porozmawiaj z nami. Organizujemy i uczestniczymy w różnych wydarzeniach i warsztatach rekrutacyjnych, których szczegóły znajdują się na naszej stronie wydarzeń. Dzięki temu możesz osobiście skontaktować się z pracownikami Bank of America. A jeśli znasz kogoś, kto pracuje w firmie lub jesteś pracownikiem, który zna dobrego kandydata, odwiedź naszą stronę z poleceniami.

Znajdź swoje dopasowanie

Możesz wyszukiwać wolne stanowiska w tej witrynie według wybranej lokalizacji lub według słów kluczowych. Wyszukiwanie słów kluczowych skanuje tytuły stanowisk i opisy stanowisk pod kątem dopasowania i zapewnia wyniki oparte na trafności. Wszystkie wyniki można filtrować według obszaru kariery, a także według działu firmy, co pozwala na dalsze zawężanie listy dostępnych możliwości.

ZastosowaćMożesz ubiegać się o stanowisko, klikając przyciskAplikujna stronie opisu stanowiska.

Kliknięciestosujezabierze Cię do naszego portalu aplikacji, gdzie będziesz miał możliwość przesyłania CV lub importować informacje z LinkedIn. Oprócz historii zatrudnienia możesz zostać poproszony o udzielenie odpowiedzi na pytania dotyczące stanowiska, o które się ubiegasz.

Zostaniesz poproszony o utworzenie konta (lub zalogowanie się do istniejącego konta) przed rozpoczęciem procesu aplikacji. Pozwoli ci to zapisać trwające zgłoszenie, jeśli nie możesz przesłać wszystkiego za jednym posiedzeniem.

 • Aby wniosek został rozpatrzony, musi on zostać złożony za pośrednictwem systemu aplikacji Bank of America.
 • Życiorysy będą akceptowane wyłącznie za pośrednictwem naszej aplikacji online. Nie akceptujemy kopii papierowych w miejsce zgłoszenia elektronicznego.Możesz ubiegać się o stanowisko za pośrednictwem urządzenia mobilnego.Przyjmujemy zgłoszenia od osób, które obecnie nie mieszkają w mieście lub kraju, w którym pełni rolę. Naszym celem jest znalezienie najsilniejszego kandydata na dane stanowisko, więc jeśli nie jesteś w lokalizacji stanowiska, ale chciałbyś się przenieść, zachęcamy aplikować.Jeśli jesteś już zatrudniony w Bank of America, pamiętaj, aby powiadomić swojego kierownika, jeśli zostałeś wybrany na rozmowę kwalifikacyjną na inne stanowisko, ponieważ może on zostać poproszony o informacje zwrotne na temat wyników w dowolnym momencie procesu. Jeśli zostaniesz wybrany na rozmowę kwalifikacyjną, skontaktujemy się z Twoim przełożonym.Po przesłaniu wniosku otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Jeśli zostaniesz wybrany do rozmowy kwalifikacyjnej, skontaktuje się z Tobą przedstawiciel Talent Acquisition.

  Jeśli nie zostaniesz wybrany do kontynuowania procesu rekrutacji na konkretne stanowisko, zachęcamy do dalszego przeszukiwania strony Kariery Bank of America i ubiegania się o inne stanowiska, które odpowiadają Twoim umiejętnościom i doświadczeniu. Twój profil i CV kandydata będą również dostępne dla naszego zespołu ds. Pozyskiwania talentów, który będzie mógł wziąć pod uwagę alternatywne oferty pracy.

  Wywiad

  Możesz zostać poproszony o udział w rozmowach kwalifikacyjnych opartych na kompetencjach. Liczba wywiadów może się różnić w zależności od roli, kraju lub branży. Każda sytuacja jest inna, ale możesz oczekiwać, że wywiady będą mieszanką rozmów telefonicznych, rozmów osobistych, połączeń konferencyjnych i / lub wywiadów wideo.


  Chociaż każda rozmowa kwalifikacyjna, którą przeprowadzamy, przedstawia kandydatom produkty i usługi Bank of America, historię i misję, zawsze jesteśmy szczególnie zainteresowani aspiracjami, charakterem i wartościami potencjalnego członka zespołu – oraz tym, jak są one zgodne z naszymi. Będziesz uczestniczyć w ożywionych dyskusjach z członkami zespołu HR, menedżerami biznesowymi i ewentualnymi współpracownikami. Będziemy się zastanawiać, w jaki sposób dopasujesz się do naszej kultury i pomożesz nam dostarczać jeszcze lepsze wyniki naszym klientom.


  Przeprowadzamy wywiady pod kątem kompetencji i możemy korzystać z ćwiczeń, ocen i testów opartych na kompetencjach, aby zmierzyć kluczowe umiejętności, cechy i wartości, których będziesz potrzebować. Ankieterzy będą doskonalić odpowiednie kompetencje i zadawać pytania dotyczące roli.

  Przykładowe pytania i scenariusze stawiane kandydatom:

  • „Jak wiesz, biznes, rynek finansowy i technologia zmieniają się szybciej niż kiedykolwiek. Powiedz nam, jak nadążasz za zmianami technologii, rynku lub branży. I daj nam przykład czegoś nowego, czego niedawno się nauczyłeś?
  • „Zespoły często składają się z ludzi o odmiennych od Ciebie perspektywach i pomysłach. Opowiedz nam o czasie, kiedy pracowałeś w takim zespole? W jaki sposób różne perspektywy doprowadziły do ​​sukcesu zespołu?

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy