Premier Beata Szydło na Impact`17: Polska wydaje sie byc jak start-up

Category: inne
27 lipca, 2020

a mianowicie Można podbijać świat pracując w swojej małej ojczyźnie i gwoli małej ojczyzny. Polska wspólczesna, innowacyjna wydaje sie byc marzeniem naszego rządu a mianowicie przekonywała premier Beata Szydło w Krakowie podczas Impact`17.

– Cieszę się, że będziemy prezentować startupy, które mają duże szanse na rynkach obcych. Tego typu zdarzenia są bardzo ważne, bo polski rząd stawia w rozwój ekonomiczny, a dziś nie ma wzrostu bez zwiększenia innowacyjności ekonomii – przekonywała premier Beata Szydło, otwierając sesję start4export.

To wyjątkowe spotkanie, podczas którego poprzednio międzynarodowym jury prezentowały się najlepsze startupy zgłoszone dzieki impact`17.

Wedlug krótkich prezentacjach, każdy startup mógł usłyszeć jakie dzierzy możliwości obcej ekspansji wlasnego pomysłu. Głównym celem spotkania było również pokazanie możliwości jakie drzemią w naszych startupach

a mianowicie Liczba członków polskiego rządu, którzy biorą udział w niniejszym wydarzeniu – trzech wicepremierów, premier i ministrowie, najkorzystniej świadczy w ten sposób, że na rzecz rządu to wydarzenie wydaje sie byc bezprecedensowe jak i równiez traktujemy halasuje bardzo poważnie – chwaliła organizatorów premier polskiego rządu. Zapewniła, że rząd potrzebuje, żeby impact się rozwijał.

– Żeby ta narada w przyszłości była zdarzeniem, na które będzie się przyjeżdżało, bo nie będzie wypadało tu nie być. To będzie wydarzenie, które będzie kreowało naszą rzeczywistość.

Zobacz rozmowę z wicepremierem [Mateuszem Morawieckim](https://wiadomosci.wp.pl/mateusz-morawiecki-6030156813369985c):

Premier dodała, że Polska staje się jednym z najważniejszych punktów na innowacyjnej mapie świata.

a mianowicie Stoicie przed szansą udziału w czwartej rewolucji przemysłowej. Nie możemy jej zmarnować. Można podbijać świat pracując w swojej małej ojczyźnie i dla małej ojczyzny. Polska wspólczesna, innowacyjna jest marzeniem naszego rządu. Cieszę się, że tu obecnie w Krakowie jest dobry klimat sluzace do inwestowania. Zachęcam państwa do tego.

Szefowa polskiego rządu swoje przemówienie zakończyła, porównując Polskę do start-upu.

– Wprowadzamy w życie kreatywne pomysły o których wielu mówiło wcześniej, że nie da się tegoz zrobić. Okazuje się, że jeśli są ludzie sposród pasją i mają wizję to można to osiągnąć – powiedziała Szydło.

jest jednym wraz z głównych patronów Impact`17 po Krakowie