Najlepsze portfele Bitcoin

17 lutego 2021
Category: Karcie Kredytowej

Wysokiej jakości portfel jest niezbędny do zapewnienia bezpieczeństwa cyfrowej waluty

Chociaż koncepcja Bitcoin może być dla niektórych nowa, ta dobrze znana kryptowaluta istnieje od ponad dekady. Bitcoin jest jedną z wielu walut cyfrowych, które stały się dość powszechne wśród gospodarstw domowych dysponujących wiedzą techniczną.

Zwolennicy kryptowalut twierdzą, że waluty cyfrowe są łatwiejsze i bezpieczniejsze oraz zapewniają lepszą prywatność niż tradycyjne waluty. Ze względu na ograniczoną podaż Bitcoin pojawił się również na radarze niektórych ludzi jako okazja inwestycyjna. Należy jednak zauważyć, że kryptowaluty to nadal ryzykowne inwestycje.

Jeśli rozumiesz ryzyko i jesteś gotowy, aby iść naprzód, poniższe najlepsze portfele Bitcoin mogą służyć jako dobre opcje przechowywania bitcoinów.

Najlepsze portfele bitcoin w 2020 roku
 • Coinbase : Ogólnie najlepszy
 • Trezor : najlepszy dla portfela sprzętowego dla bezpieczeństwa Księga : Najlepszy portfel sprzętowy zapewniający trwałość SoFi : najlepszy dla początkujących Robinhood : Najlepsze do darmowego kupowania i sprzedawania Edge : najlepszy dla telefonów komórkowych Exodus : najlepszy na komputer stacjonarnyCoinbase: Ogólnie najlepszy

  Coinbase to jeden z najłatwiejszych sposobów kupowania, sprzedawania i przechowywania kryptowalut. Dzięki Coinbase możesz podłączyć konto bankowe w USA i łatwo przelewać dolary do lub z portfela. Możesz użyć tych dolarów, aby kupić Bitcoin i inne kryptowaluty.

  Ten dostawca giełdy cyfrowej i portfela kryptowalut online jest świetny dla osób, które nie znają Bitcoin. Sprawia, że ​​kupowanie i sprzedawanie jest bardzo podobne do kupowania i sprzedawania akcji za pośrednictwem konta maklerskiego. Portfele Coinbase mogą pomieścić ponad 20 kryptowalut, w tym dolary amerykańskie i monetę USD powiązaną z dolarem. Wcześniejsze 

  Kolejną świetną funkcją jest Coinbase Earn, która zapewnia darmowe kryptowaluty w zamian za oglądanie filmów i rozwiązywanie quizów.

  Jeśli korzystasz z Coinbase, uważaj na wysokie opłaty i koszty. Przy wymianie walut obowiązują stałe opłaty transakcyjne oraz spread Coinbase. Te mogą szybko się sumować. Ponadto, chociaż zdecydowanie nie są one częstym zjawiskiem, w przeszłości Coinbase doświadczał przestojów, które uniemożliwiły użytkownikom kupowanie lub sprzedawanie.

  • Rodzaj portfela : mobilny i internetowy
  • Koszt zakupu : brak Włączona wymiana : TakNajbardziej znana giełda kryptowalut

   Dobre wyniki w zakresie bezpieczeństwa

   Wysokie opłaty transakcyjne

   Wcześniejsze przypadki przestojów

   Trezor: najlepszy dla portfela sprzętowego dla bezpieczeństwa

   Podobnie jak gotówka w portfelu, jeśli ktoś ukradnie twoje kryptowaluty, prawdopodobnie nie masz szczęścia. Po poważnych włamaniach do kryptowalut i stratach w przeszłości, rozsądnie jest skupić się na bezpieczeństwie swojej kryptowaluty.

   Portfel sprzętowy Trezor to urządzenie, na którym przechowujesz swoje bitcoiny. Podłącza się do komputera lub smartfona. Urządzenie ma mały ekran, którego możesz używać do zarządzania bezpiecznym połączeniem. Aktualne modele sprzedają się za 55 USD do ponad 500 USD w zależności od tego, który wybierzesz. Najtańsza wersja, czarne lub białe plastikowe urządzenie o nazwie Trezor One, to niezwykle bezpieczne urządzenie, które obejmuje uwierzytelnianie wieloskładnikowe i obsługuje ponad 1000 cyfrowych monet. Wcześniejsze 

   Tylko upewnij się, że nigdy nie zgubisz swojego Trezora ani hasła do Trezora, w przeciwnym razie Twój bitcoin może zniknąć na dobre.

   • Rodzaj portfela : Sprzęt offline dla komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych
   • Koszt zakupu : 55 USD i więcej Włączona wymiana : TakWyjątkowo bezpieczne przechowywanie w trybie offline

    Obsługuje ponad 1000 walut

    Złożona konfiguracja dla mniej zaawansowanych technicznie użytkowników

    Najtańsza wersja ma mniej funkcji

    Księga: Najlepszy portfel sprzętowy zapewniający trwałość

    Ledger Nano X i Ledger Nano S to portfele sprzętowe, które chronią Twoje bitcoiny na urządzeniu offline. O wielkości dysku flash USB, urządzenia Ledger łączą się z telefonem lub komputerem w celu przechowywania i uzyskiwania dostępu do cyfrowych zasobów. Urządzenie otoczone jest obudową ze stali nierdzewnej, dzięki czemu jest bardzo wytrzymałe.

    Dzięki dołączonemu oprogramowaniu Ledger Live możesz sprawdzić saldo oraz wysyłać i odbierać waluty. Ledger obsługuje ponad 1200 cyfrowych monet i tokenów, więc nie jesteś ograniczony do Bitcoin. Ledger Live obsługuje nawet obstawianie monet, w których możesz zdobywać nagrody w zależności od salda.

    Podstawowy Ledger Nano S i Ledger Nano X z obsługą Bluetooth kosztują odpowiednio 59 USD lub 119 USD. Nano S obsługuje do 20 walut na raz, podczas gdy Nano X może przechowywać do 100 na raz. Oba używają wysoce bezpiecznych chipów, podobnych do tych używanych w karcie kredytowej lub paszporcie z chipem.

    • Rodzaj portfela : Sprzęt offline dla komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych
    • Koszt zakupu : 59 USD i więcej Włączona wymiana : NieNiezwykle bezpieczne przechowywanie w trybie offline

     Obsługuje wiele walut

     Najwyższa wersja zawiera Bluetooth

     Złożona konfiguracja dla mniej zaawansowanych technicznie użytkowników

     Brak zintegrowanej wymiany

     SoFi: najlepszy dla początkujących

     SoFi to firma finansowa oferująca usługi bankowe, inwestycyjne, pożyczkowe i inne. W ramach SoFi Invest możesz kupować, sprzedawać i przechowywać bitcoiny i inne kryptowaluty. Aby otworzyć konto, wymagane jest minimum 1 USD. Kupując krypto, SoFi pobiera do 1,25% transakcji jako marża.

     Od maja 2020 roku SoFi obsługuje pięć różnych walut. To nie jest tak imponujące, jak niektórzy dostawcy portfeli cyfrowych i dedykowane giełdy kryptowalut, które oferują setki lub więcej. Ale obsługiwane są najpopularniejsze monety. SoFi Invest obsługuje Bitcoin i cztery inne kryptowaluty. Wcześniejsze 

     SoFi oferuje wspaniałe wrażenia użytkownika i działa dobrze dla początkujących kryptowalut. Jest dobry do kupowania i sprzedawania, ale nie tak bardzo do przelewów do innych portfeli. Zaawansowani użytkownicy mogą znaleźć platformę i system transakcyjny w ograniczeniu SoFi. Opłaty są średnie.

     • Rodzaj portfela : mobilny i internetowy
     • Koszt zakupu : brak Włączona wymiana : TakŁatwo zacząć

      Zarządzaj inwestycjami i kryptowalutami za pomocą jednego konta

      Wiele dodatkowych bezpłatnych narzędzi i funkcji finansowych dla klientów

      Dostępne ograniczone waluty

      Robinhood: Najlepsze do darmowego kupowania i sprzedawania

      Robinhood rozpoczął działalność jako bezpłatna platforma do handlu akcjami i rozszerzył się o Bitcoin i inne kryptowaluty. Robinhood to zarówno portfel (do przechowywania waluty), jak i giełda, taka jak Coinbase (do kupowania / sprzedawania waluty), więc wszystko jest w jednym miejscu. Nie możesz jednak przesyłać monet do iz Robinhood za pomocą innego portfela.

      Robinhood to platforma mobilna, ale ma też wersję komputerową. Tym, co naprawdę wyróżnia Robinhood, jest to, że jest całkowicie darmowy. Nie ma żadnych prowizji przy zakupie lub sprzedaży Bitcoinów.

      Klienci Robinhood mogą obecnie kupować, sprzedawać i przechowywać Bitcoiny, a także sześć innych kryptowalut.

      Należy również zauważyć, że Robinhood miał w przeszłości pewne przestoje, więc może nie być tak niezawodny, jak niektórzy inni dostawcy portfeli.

      • Rodzaj portfela : mobilny lub internetowy
      • Koszt zakupu : brak Włączona wymiana : TakBrak kosztów transakcji

       Szybki start

       Zarządzaj na komputerze lub telefonie komórkowym

       Historia przestojów

       Dostępne ograniczone waluty

       Edge: najlepszy dla telefonów komórkowych

       Edge to portfel mobilny na urządzenia z systemem iOS i Android. Możesz go szybko zainstalować ze sklepu Apple App Store lub Google Play Store, aby rozpocząć pracę w zaledwie kilka chwil. Edge umożliwia kupowanie, sprzedawanie i wymianę walut fiducjarnych („prawdziwych pieniędzy) i kryptowalut z poziomu telefonu.

       Jedna nazwa użytkownika i hasło przenoszą Cię na bezpieczne konto Edge. Po zalogowaniu możesz uzyskać dostęp do ponad 30 różnych monet. Należą do nich najlepsze monety, takie jak Bitcoin, Ethereum, Ripple, Stellar, Tezos i inne. Wcześniejsze 

       Integracje z aplikacją pozwalają na coś więcej niż tylko wymianę waluty, co czyni ją dobrym wyborem dla użytkowników mobilnych. Wykorzystuje usługi blockchain, które umożliwiają korzystanie z funkcji takich jak karty upominkowe ze zniżką. Jego system logowania jest bardzo bezpieczny – w rzeczywistości tak bezpieczny, że niektóre inne witryny internetowe używają go jako systemu uwierzytelniania.

       • Rodzaj portfela : mobilny
       • Koszt zakupu : brak Włączona wymiana : TakRozpoczęcie pracy na urządzeniach mobilnych jest łatwe

        Obsługiwane uwierzytelnianie dwuskładnikowe

        Obsługa ponad 30 popularnych walut

        Brak interfejsu komputerowego / internetowego

        Exodus: najlepszy na komputer stacjonarny

        Exodus to portfel oprogramowania, który znajduje się na Twoim laptopie lub komputerze stacjonarnym. Dostępna jest również wersja aplikacji mobilnej. Ten cyfrowy portfel zawiera atrakcyjny interfejs użytkownika, dzięki któremu masz w rękach wiele narzędzi przeznaczonych dla inwestorów.

        Portfel dla komputerów stacjonarnych, który integruje się również z portfelami Trezor, zamienia Twoje cyfrowe waluty, takie jak Bitcoin i wiele innych, w portfel z wykresami i wykresami. Możesz wymieniać i przechowywać monety bezpośrednio na pulpicie lub w aplikacji. Obsługuje również ponad 100 różnych zasobów cyfrowych. Wcześniejsze 

        Nie ma możliwości założenia konta, więc Twoja waluta i portfel są tylko dla Ciebie. Exodus zapewnia klucz prywatny umożliwiający dostęp do bitcoinów, a także inne przydatne narzędzia bezpieczeństwa, aby Twoje aktywa były tak bezpieczne, jak to tylko możliwe. Pamiętaj jednak, że Twój klucz prywatny jest przechowywany na Twoim komputerze. Zrób kopię zapasową klucza, aby mieć pewność, że jest bezpieczny na wypadek kradzieży lub śmierci komputera.

        • Rodzaj portfela : stacjonarny i mobilny
        • Koszt zakupu : brak Włączona wymiana : TakDostępne wersje stacjonarne i mobilne

         Integruje się z Trezorem

         Wysokiej jakości interfejs użytkownika

         Brak uwierzytelniania dwuskładnikowego

         Czasami wysokie opłaty transakcyjne

         Jak korzystać z portfela Bitcoin?

         Portfele Bitcoin działają jak wirtualny portfel dla Twoich cyfrowych walut. Tak jak możesz umieścić dolary, euro, funty i jeny w swoim fizycznym portfelu, możesz umieścić Bitcoin, Ethereum, Litecoin i Ripple w swoim portfelu Bitcoin.

         Niektóre portfele przedstawione na tej liście umożliwiają kupowanie i sprzedawanie bitcoinów za pomocą zintegrowanej platformy. Inne są przeznaczone tylko do przechowywania. Trzymanie kryptowalut online lub w portfelu offline ma swoje wady i zalety. To od Ciebie zależy, czy wybierzesz połączenie bezpieczeństwa i wygody, które będzie dostosowane do Twoich potrzeb i komfortu.

         Ile pieniędzy potrzebuję, aby zainwestować w Bitcoin?

         Jeśli chcesz kupić Bitcoin, ważne jest, aby zrozumieć związane z tym koszty i ryzyko. Nie ma minimalnej reguły zakupu dla walut cyfrowych, ale niektóre giełdy mają minimalne rozmiary zamówień i biorąc pod uwagę opłaty, małe zakupy mogą nie zawsze być praktyczne.

         Przykłady miejsc, w których można kupić niewielkie ilości Bitcoinów, to Coinbase (2 USD), Robinhood (minimalny zakup 0,00001 BTC) i SoFi (zakup minimum 10 USD).

         Nie jest dobrym pomysłem wpłacanie większej ilości pieniędzy do Bitcoin, niż możesz stracić. Podczas gdy wiele osób zarobiło miliony, gdy Bitcoin gwałtownie wzrósł do prawie 20000 USD w 2017 roku, rok później cena spadła poniżej 3500 USD. Bitcoin jest bardzo niestabilny i nie jest wspierany przez żadną konkretną firmę ani rząd.

         Plusy i minusy cyfrowego przechowywania bitcoinów

         Bezpiecznie przechowuj Bitcoiny i inne waluty cyfrowe

         Możliwość kupowania i sprzedawania monet w celu wykorzystania wahań rynkowych

         Elastyczność, dzięki której Twoje monety będą dostępne online i dostępne lub offline i wyjątkowo bezpieczne

         Niektóre giełdy pobierają wysokie opłaty

         Konfiguracja niektórych portfeli może być skomplikowana

         Portfele sprzętowe wymagają początkowej ceny

         Jak wybrać portfel Bitcoin?

         Najlepszy portfel bitcoin dla twoich potrzeb zależy od twojego komfortu z technologią i twoich celów. Oto kilka najlepszych typów portfeli na różne sytuacje:

         • Zaawansowani użytkownicy : Portfele sprzętowe zapewniają najlepsze bezpieczeństwo, a osoby bardzo wygodne z komputerami nie powinny mieć problemu z poruszaniem się po dodatkowych zawiłościach. Trezor i Ledger to świetny wybór dla tej grupy.
         • Początkujący : rozważ rozpoczęcie od portfela internetowego, który pobiera bardzo niskie opłaty za transakcje. SoFi, Robinhood i Coinbase są najlepsze dla tej grupy. Jeśli masz silne zaplecze inwestycyjne, SoFi, Robinhood i Exodus to dobry wybór. Entuzjaści kryptowalut : rozważ dedykowany portfel kryptowalut, który zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo lub ulepszone funkcje. Coinbase, Trezor, Ledger, Edge i Exodus to solidne opcje.Jak wybraliśmy najlepsze portfele Bitcoin

          Portfele Bitcoin są niezbędne dla użytkowników waluty cyfrowej. Na tej liście najlepszych wyborów przyjrzeliśmy się ponad 15 różnym portfelom Bitcoin. Wybierając najlepsze portfele bitcoinowe, skupiliśmy się na kosztach, bezpieczeństwie, łatwości użytkowania i funkcjach przydatnych dla typowych użytkowników kryptowalut.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy