Najlepsze karty kredytowe z chipem i pinami do podróży

17 lutego 2021

Zespół redakcyjny Johnny Jet pisze o milach lotniczych, recenzjach podróżniczych kart kredytowych i wiadomościach o podróżach.

Ten post zawiera odniesienia do produktów od jednego lub kilku naszych reklamodawców. Możemy otrzymać odszkodowanie za kliknięcie linków do tych produktów. Aby uzyskać wyjaśnienie naszego ujawnienia reklam, odwiedź tę stronę.

Jeśli chodzi o technologię kart kredytowych, wydaje się, że kraje i kontynenty nigdy nie znajdują się na tej samej stronie w tym samym czasie. Chociaż jesteśmy przyzwyczajeni do przesuwania i podpisywania przy zakupach w Stanach Zjednoczonych, nie jest to normą w wielu innych krajach. Najlepsza technologia kart kredytowych z chipem i pinem w końcu zyskuje popularność w Stanach Zjednoczonych, ale nadal jest znacznie inna niż za granicą.

Skąd więc podróżny ma wiedzieć, która karta kredytowa z chipem i pinem będzie najczęściej akceptowana? Oto zestawienie najlepszych kart kredytowych typu chip-and-pin do podróży międzynarodowych.

Najlepsze karty kredytowe z chipem i pinem

Uwaga redaktora: niektóre z poniższych ofert mogły wygasnąć lub nie są już dostępne w naszej witrynie.

Jakie są najlepsze karty kredytowe typu chip-and-pin?

Najpopularniejszymi kartami kredytowymi w USA, które zawierają chipy, a nie tylko pasek magnetyczny, są karty chipowe i podpis. Oznacza to, że przeciągasz lub wkładasz kartę do czytnika chipów, a następnie podpisujesz cyfrowy ekran lub paragon, aby potwierdzić zakup. W dzisiejszych czasach podpisywanie nie zawsze jest oczywiste, ale nadal jest normą w wielu placówkach. Karty kredytowe typu chip-and-pin wymagają jednak zamiast tego wpisania kodu PIN, podobnie jak w przypadku karty debetowej.

Nazywa się również EMV, co oznacza firmy, które były pionierami tej technologii: Eruopay, Mastercard i Visa. Jest to najpopularniejszy rodzaj technologii kart kredytowych, zwłaszcza w Europie. Powszechnie uważa się, że jest to bezpieczniejszy sposób płatności, ponieważ nieprawidłowy kod PIN natychmiast unieważnia zakup. W końcu, kiedy ostatnio kelnerka lub kasjer sprawdzała Twój podpis pod tym, który znajduje się na odwrocie Twojej karty?

Czasami karta będzie zawierać kombinację tych technologii (pasek magnetyczny, pinezka i podpis). W rzeczywistości prawie wszystkie karty kredytowe z chipem i podpisem oraz chipem i pinem w USA nadal mają pasek magnetyczny na odwrocie karty. Dzieje się tak głównie dlatego, że nie wszyscy kupcy dostosowali się do technologii chipów. Czas pokaże, czy ta funkcja zniknie, gdy więcej kart wprowadzi zmianę.

Warto również zauważyć, że chociaż te karty są kartami kredytowymi typu chip-and-pin, wiele z nich jest również chipem i podpisem. Podpis jest często tym, co jest wymagane w przypadku korzystania z karty za granicą. Miejmy nadzieję, że wraz z postępem technologicznym w USA to się zmieni.

Kto oferuje karty kredytowe typu chip-and-pin?

Barclays Arrival Premier World Elite Mastercard [wygasła]

Karta kredytowa Arrival Premier zawiera technologię chip-and-pin, ale także wiele innych korzyści. Otrzymujesz 2X mil za każdego wydanego dolara, 75 000 mil rocznie (po wydaniu 25 000 USD), 100 USD kredytu na wyciągu Global Entry i 0% każdej transakcji w dolarach amerykańskich w przypadku transakcji zagranicznych. Możesz nawet przenieść swoje mile na udział w programach dla osób często podróżujących, ale współczynnik transferu jest tak atrakcyjny.

Obowiązuje opłata roczna w wysokości 150 USD (anulowana w pierwszym roku), ale mile nigdy nie wygasają z kartą Barclays Arrival® Premier World Elite Mastercard®. Pamiętaj też, że nie każda karta oferowana przez Barclays zawiera technologię chip-and-pin. Dostępne opcje obejmują wspólne marki Wyndham Rewards, Priceline Rewards i Hawaiian.

Istnieje również niższa opłata roczna Barclays Arrival Plus, która ma ograniczoną czasowo ofertę 60000 mil.

Bank of America oferuje kartę z technologią chip-and-pin.

Karta kredytowa Bank of America Travel RewardsBrak opłat za transakcje zagraniczne, 1,5 raza punktów za każdego wydanego dolara i 20000 punktów bonusowych po wydaniu 1000 USD w ciągu pierwszych trzech miesięcy sprawia, że ​​warto rozważyć tę kartę z chipem i pinem. Punkty są wymieniane na środki na wyciągu, więc nie ma dużej elastyczności, jeśli chodzi o maksymalne wykorzystanie mil. Ale jeśli masz aktywne konto czekowe lub oszczędnościowe w banku, otrzymasz 10% więcej punktów za każdy zakup. Ponadto ta karta kredytowa z chipem i pinem nie podlega opłacie rocznej.

Karta Diners Club PremierW tej chwili nie możesz po prostu zalogować się i ubiegać się o tę kartę kredytową z chipem; musisz zostać zaproszony do złożenia wniosku. Ale jeśli tak, obejmuje dostęp do poczekalni na lotnisku, zniżki na wynajem samochodów i ubezpieczenie podróżne. Roczna opłata wynosi 95 USD, a za każdego wydanego dolara otrzymasz 1X punkt, ale ten nie obejmuje żadnych premii za rejestrację.

Preferowane nagrody pieniężne USAAAby ubiegać się o tę kartę, musisz być żołnierzem (lub członkiem rodziny). Ale jeśli tak, to przyzwoita opcja wśród kart kredytowych typu chip-and-pin. Nie ma żadnych opłat za transakcje zagraniczne ani opłaty rocznej, a za wszystkie zakupy otrzymasz zwrot gotówki w wysokości 1,5%.

US Bank FlexPerks Wybierz +Jeśli wolisz kartę American Express w przeciwieństwie do Visa lub Mastercard, ta karta chipowa jest opcją, choć nie jest najbardziej satysfakcjonująca. Otrzymasz 1 punkt FlexPoint za każdego dolara wydanego na kwalifikujące się zakupy, ale wartości punktów są godne szacunku. Nie ma opłaty rocznej, ale być może będziesz musiał poprosić o kod PIN.

HSBC Cash Rewards MastercardTa karta jest objęta ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków w podróży i nie zawiera opłaty rocznej ani opłat za transakcje zagraniczne. Zwrot gotówki to standard w wysokości 1,5%, ale otrzymasz dodatkowy 10% bonus do wszystkich nagród pieniężnych za rok w rocznicę Twojego konta.

PenFed Pathfinder Rewards American ExpressKażdy może ubiegać się o członkostwo w PenFed, chociaż niektóre produkty wymagają przynależności wojskowej, aby uzyskać określone korzyści.

 • 25 000 punktów bonusowych (o wartości około 212 $) za wydanie 2500 $ w ciągu pierwszych 90 dni od otwarcia konta
 • 4 punkty za dolara na zakupach podróży dla członków PenFed Honors Advantage3 punkty za 1 dolara wydanego na podróże dla wszystkich innych posiadaczy kart1,5 punktu za dolara przy innych zakupach100 $ kredytu Global Entry co 4 lataOpłaty za bagaż w wysokości 100 USD, dostęp do poczekalni oraz jedzenie i napoje na pokładzieBrak opłat za transakcje zagraniczneBrak opłaty rocznejAby zdobyć 4x punkty na karcie Pathfinder, musisz być członkiem programu PenFed Honors Advantage. Aby kwalifikować się do programu, musisz:

  • Być w czynnej służbie wojskowej, być członkiem Rezerw lub Gwardii Narodowej, honorowo zwolnionym weteranem wojskowym USA lub wycofanym z takiej służby LUB
  • Członek musi być głównym właścicielem zarówno karty kredytowej, jak i rachunków czekowych dowolnego istniejącego otwartego lub nowo utworzonego produktu PenFed, z wyłączeniem kont PenCheck LimitedNie musisz się martwić o składki członkowskie, ale wszyscy członkowie muszą otworzyć i utrzymać wymagany udział w oszczędnościach w wysokości 5 USD. Dowiedz się więcej tutaj.

   Karty kredytowe z chipem i pinem na wynos

   Jeśli karta kredytowa jest wyposażona w chip, często wymagany jest przynajmniej kod PIN. Oczywiście karty chipowe znacznie ułatwiają podróżowanie po świecie. Wybierz więc ten, który jest odpowiedni dla Ciebie – bez względu na to, czy oferuje fantastyczne korzyści, czy brak rocznej opłaty – i podróżuj z pewnością siebie.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy