Jakie są najlepsze karty kredytowe Visa w 2020 roku?

17 lutego 2021

Ujawnienie reklamodawcy: ValuePenguin to obsługiwana przez reklamy usługa porównawcza, która otrzymuje wynagrodzenie od niektórych dostawców usług finansowych, których oferty pojawiają się w naszej witrynie. To wynagrodzenie od naszych partnerów reklamowych może mieć wpływ na sposób i miejsce wyświetlania produktów w naszej witrynie (w tym na przykład na kolejność, w jakiej się pojawiają). Aby zapewnić pełniejsze porównania, witryna zawiera produkty naszych partnerów oraz instytucji, które nie są partnerami reklamowymi. Chociaż dokładamy wszelkich starań, aby zawierać najlepsze oferty dostępne dla ogółu społeczeństwa, nie gwarantujemy, że takie informacje dotyczą wszystkich dostępnych produktów.

Uwaga redakcyjna: treść tego artykułu oparta jest wyłącznie na opiniach i zaleceniach autora. Być może nie został sprawdzony, zatwierdzony lub w inny sposób zatwierdzony przez wystawcę karty kredytowej. Ta strona może otrzymywać wynagrodzenie za pośrednictwem partnerstwa z wydawcami kart kredytowych.

Szukaliśmy najlepszych kart kredytowych Visa dostępnych obecnie dla konsumentów. Przeszukując naszą bazę danych kart kredytowych, mogliśmy porównać wiele różnych kart i ustalić, które karty kredytowe Visa będą najlepsze dla kilku różnych typów użytkowników.

Najlepsze karty kredytowe Visa dla…

 • Podróże: Chase Sapphire Preferred® Card
 • Studenci: Karta kredytowa Bank of America® Travel Rewards dla studentówNagrody: Chase Freedom®Brak kredytu: zabezpieczona karta oszczędnościowa Visa PlatinumBez opłaty rocznej: karta kredytowa Bank of America® Travel RewardsZwrot gotówki: Karta Fidelity® Rewards Visa Signature®Nagrody w luksusowym hotelu: karta kredytowa Ritz-Carlton RewardsJeśli nie masz pewności co do różnych typów kart kredytowych Visa, takich jak Signature lub Infinite, zalecamy zapoznanie się z poniższym przewodnikiem przed dokonaniem wyboru.

  Najlepsza karta kredytowa Visa Travel: karta Chase Sapphire Preferred®
 • Na bezpiecznej stronie internetowej ChaseKarta Chase Sapphire Preferred® to karta Visa Signature, która uzupełnia już długą listę korzyści dla tych, którzy kochają podróże. Korzyści niezwiązane z siecią obejmują zdobycie dwóch punktów za każdego dolara wydanego na podróże i posiłki oraz możliwość zdobycia 80 000 punktów bonusowych po wydaniu 4000 USD na zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy od otwarcia konta. To 1000 $ na podróż, jeśli wykorzystasz Chase Ultimate Rewards®. Punkty te są świetne dla tych, którzy kochają podróżować, ponieważ można je przenieść do jednego z wielu uczestniczących programów hotelowych lub lotniczych – w tym Southwest, United, IHG i Hyatt.

  Dzięki Visa Signature posiadacze karty Chase Sapphire Preferred® mogą uzyskać inne korzyści, takie jak ubezpieczenie od anulowania podróży, przerwania podróży i opóźnienia. Jeśli Twój bagaż jest opóźniony o ponad 6 godzin, firma może również zwrócić Ci koszty niektórych niezbędnych zakupów, takich jak przybory toaletowe i odzież, do 100 USD dziennie przez 5 dni. Te cechy Visa Signature w połączeniu z programem lojalnościowym tej karty sprawiają, że karta Chase Sapphire Preferred® jest przeznaczona dla osób poszukujących nagród w postaci podróży.

  Najważniejsze

 • Zdobądź 80 000 punktów bonusowych po wydaniu 4 000 USD na zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy od otwarcia konta. To 1000 $ na podróż, jeśli wykorzystasz Chase Ultimate Rewards®.
 • Opłata roczna 95 USDNajlepsza karta kredytowa Visa dla studentów: Karta kredytowa Bank of America® Travel Rewards dla studentówKarta kredytowa Bank of America® Travel Rewards dla studentów jest jedną z lepszych kart kredytowych dostępnych dla studentów, zwłaszcza tych, którzy uwielbiają podróżować za granicę. Karta zapewnia 1,5 punktu za każdy dokonany zakup. Kiedy te punkty zostaną później wymienione na środki na wyciągu z podróży, otrzymasz 1,5% stawki za wszystkie swoje zakupy. To solidny zwrot, szczególnie w przypadku studenckiej karty kredytowej. Karta oferuje również następujący bonus powitalny: 25 000 punktów bonusowych online, jeśli w ciągu pierwszych 90 dni dokonasz zakupów o wartości co najmniej 1000 USD – może to być 250 USD na koncie na zakupy podróżne.

  Ta karta jest standardową kartą Visa, więc będziesz mieć dostęp do podstawowych korzyści, które zwykle pochodzą z sieci. Jedną z rzeczy, na które należy zwrócić uwagę, jest to, że jeśli podróżujesz za granicę, Visa jest zwykle akceptowana w większej liczbie punktów handlowych na całym świecie niż niektóre inne sieci kart płatniczych, w tym American Express lub Discover.

  Najważniejsze

 • Stawka nagród w wysokości 1,5% za każdego dolara wydanego na wszystkie zakupy
 • Opłata roczna -00 USDBrak opłat za transakcje zagraniczneNajlepsza karta kredytowa Visa za nagrody: Chase Freedom®Chase Freedom® jest faworytem zarówno wśród optymalizatorów punktów, jak i miłośników zwrotu gotówki, ze względu na wyjątkowo wysokie stawki nagród. Jeśli nie boisz się odrobiny zarządzania, ta karta może być jedną z najlepszych kart Visa do zdobywania nagród. Posiadacze kart Zyskaj 5% zwrotu gotówki do 1500 $ w połączonych zakupach w kategoriach bonusowych w każdym aktywowanym kwartale. Ciesz się nowymi kategoriami 5% co 3 miesiące. Nieograniczony 1% zwrotu gotówki za wszystkie inne zakupy. Dopóki co najmniej 25% twoich rocznych zakupów przypada na te kategorie bonusowe, otrzymasz niesamowitą ofertę z Chase Freedom®.

  Jeśli nie aktywujesz swoich nagród, ta karta zwróci Ci marny 1% zwrotu. Jeśli uważasz, że nie pamiętasz, aby aktywować kartę i śledzić, gdzie możesz otrzymać zwrot 5%, ta karta prawdopodobnie nie jest dla Ciebie dobra.

  Najważniejsze

 • Zdobądź 5% zwrotu gotówki do 1500 $ w połączonych zakupach w kategoriach bonusowych w każdym aktywowanym kwartale. Ciesz się nowymi kategoriami 5% co 3 miesiące. Nieograniczony 1% zwrotu gotówki za wszystkie inne zakupy.
 • Zdobądź 200 $ bonusu po wydaniu 500 $ na zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy od otwarcia konta.Opłata roczna 0 USDNajlepsza karta kredytowa Visa bez kredytu: zabezpieczona karta Visa PlatinumZabezpieczona Platynowa Karta Oszczędnościowa SDFCU Visa to dobra opcja, jeśli nie masz kredytu i chcesz mieć kartę kredytową Visa. Karta nie przeprowadza żadnej weryfikacji dochodów ani nie sprawdza zdolności kredytowej na Twoim koncie, kiedy składasz wniosek. Zamiast tego po prostu wpłacasz depozyt zabezpieczający (minimum 250 $) i otrzymujesz wszystkie korzyści wynikające z posiadania karty kredytowej Visa. Karta ma dość niski RRSO 7,49% – jest to szczególnie dobre, gdy porównasz ją z innymi zabezpieczonymi kartami kredytowymi, które zazwyczaj obciążają swoich użytkowników 20% lub więcej.

  Posiadacze kart mogą również zdobyć 1 punkt Flexpoint za każdego dolara, co przekłada się z powrotem na 1% stawki nagród. To kolejna rzadka cecha wśród zabezpieczonych kart kredytowych. Większość nie ma żadnych nagród.

  Najważniejsze

 • 7,49% Roczna stopa oprocentowania (APR)
 • 1 punkt elastyczny za każdego wydanego dolaraMinimalny depozyt zabezpieczający w wysokości 250 USDNajlepsza karta kredytowa Visa bez opłaty rocznej: karta kredytowa Bank of America® Travel RewardsKarta kredytowa Bank of America® Travel Rewards jest jedną z najlepszych kart kredytowych, zwłaszcza jeśli masz konto depozytowe Bank of America. Podobnie jak karta studencka, o której mówiliśmy powyżej, ta karta daje 1,5 punktu za każdego wydanego dolara, co przekłada się z powrotem na 1,5% wskaźnik nagród. Oprócz nagród ta karta kredytowa nie pobiera również żadnych opłat za transakcje zagraniczne, dzięki czemu jest dobrym towarzyszem za granicą. Wiele innych kart zwykle pobiera 3% od swoich użytkowników za każdym razem, gdy karta jest używana i przechodzi przez zagraniczny bank.

  Najważniejsze

 • Zdobądź 25 000 punktów bonusowych online po dokonaniu co najmniej 1000 $ zakupów w ciągu pierwszych 90 dni od otwarcia kontaNajlepsza karta kredytowa Visa do zwrotu gotówki: karta Fidelity® Rewards Visa Signature®Jeśli szukasz nagród typu cash back, karta Fidelity® Rewards Visa Signature® jest jedną z najlepszych. Możesz otrzymać zwrot gotówki w wysokości 2% za wszystkie swoje zakupy, bez względu na to, gdzie robisz zakupy. To sprawia, że ​​ta karta jest prosta i łatwa w użyciu. Nigdy nie musisz się martwić o optymalizację wyboru karty. Zamiast tego otrzymujesz ponadprzeciętną stopę nagród za wszystkie swoje zakupy. Jest to szczególnie dobre dla tych, którzy mają bardzo zróżnicowane wydatki i nie robią zakupów w tradycyjnych kategoriach nagród kart kredytowych.

  Haczyk: zwrot gotówki musi zostać zdeponowany na kwalifikującym się rachunku inwestycyjnym Fidelity. Jeśli zdecydujesz się wypłacić swoje nagrody w inny sposób, otrzymasz stopę nagród poniżej 2%. Kwalifikujące się konta obejmują rejestracje bez emerytury, a także konta tradycyjne IRA, Roth IRA, Rollover IRA, SEP IRA i konta 529 College Savings Plan zarządzane przez Fidelity®.

  Najważniejsze

 • 2% zwrotu gotówki na kwalifikujące się konto Fidelity
 • Brak opłaty rocznejPunkty nigdy nie tracą ważnościKarta kredytowa Best Luxury Hotel Visa: karta kredytowa Ritz-Carlton RewardsWarto wspomnieć o karcie kredytowej Ritz-Carlton Rewards, zwłaszcza, że ​​jest to jedna z jedynych kart kredytowych Visa Infinite dostępnych dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych. Visa Infinite ma tę specjalną zaletę, że daje 100 $ zniżki za każdym razem, gdy ta karta jest używana do płacenia za krajowe przeloty w obie strony dla grupy 2-5 osób. Sformułowanie dotyczące tego świadczenia nie ogranicza tego świadczenia poprzez żaden roczny limit. Należy jednak pamiętać, że ta karta ma również opłatę roczną w wysokości 395 USD, co czyni ją dość drogą.

  Jeśli chodzi o nagrody, ta karta jest naprawdę najlepsza dla osób, które co roku zatrzymują się w obiektach Ritz-Carlton. Otrzymujesz 5 punktów za dolara płacąc za te i hotele SPG, plus bezpłatne podwyższenie klasy do Ritz-Calrton Club Level podczas pobytu w tych obiektach (do 3 razy w roku). Oprócz korzyści Visa Infinite, posiadacze kart otrzymują również 300 USD rocznego kredytu na podróże, które można wykorzystać na takie rzeczy, jak opłaty za bagaż, podwyższenie standardu miejsca, a nawet dostęp do poczekalni na lotnisku.

  Najważniejsze

 • Jedna z niewielu kart kredytowych Visa Infinite
 • 300 USD rocznego kredytu na podróżeZdobądź dwa bezpłatne noclegi w dowolnym hotelu Ritz-Carlton na poziomach 1-4, po wydaniu 3000 USD na zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy od otwarcia kontaInformacje związane z kartą kredytową Ritz-Carlton Rewards zostały zebrane przez ValuePenguin i nie zostały sprawdzone ani udostępnione przez wystawcę tej karty przed publikacją.

  Porównaj karty kredytowe Visa na podstawie tego, jak wydajesz

  Najlepszym sposobem na wybranie karty kredytowej jest rozważenie, jak wydajesz pieniądze. Poniższe narzędzie pozwoli Ci porównać nagrody z wielu najlepszych kart kredytowych Visa, wprowadzając szacunkowe miesięczne wydatki.

  Co musisz wiedzieć o kartach kredytowych Visa

  Ważne jest, aby konsumenci kupujący karty kredytowe Visa zrozumieli, że nie wszystkie z tych kart są takie same. Obecnie na rynku dostępne są trzy główne warianty kart Visa, które mogą mieć bardzo różne korzyści. Trzy typy to Visa, Visa Signature i Visa Infinite. Jeśli słyszałeś o bonusie Visa, który dał ci pomysł zdobycia jednej z tych kart, powinieneś sprawdzić, czy ta korzyść jest dostępna na karcie, która do ciebie przemawia. Poniżej przedstawiamy niektóre z najważniejszych korzyści dla każdego typu karty Visa.

 • Visa : jest to standardowy typ karty kredytowej Visa. Dzięki temu uzyskasz standardowe korzyści, które otrzymujesz w prawie każdej innej sieci kart kredytowych – zero odpowiedzialności za oszustwa i zwolnienie z odpowiedzialności za szkody spowodowane kolizją. Te rodzaje kart kredytowych są czasami określane jako Visa Traditional.
 • Podpis Visa : Te typy kart kredytowych Visa oferują bardziej luksusowe korzyści, w tym wysyłkę drogową oraz usługi pomocy w zakresie podróży i nagłych wypadków. Posiadacze kart Visa Signature mają również dostęp do konsjerża, który może zarezerwować niektóre podróże, restauracje i rezerwacje na imprezy. Poza tym otrzymujesz również dostęp do wszystkich regularnych świadczeń, które są wyposażone w Visa Traditional. Visa Infinite : Najrzadszy rodzaj karty kredytowej Visa w Stanach Zjednoczonych. Większość korzyści, które się z tym wiążą, to te same, które można zobaczyć w przypadku podpisu Visa. Jedynym godnym uwagi wyjątkiem od tej reguły jest roczna zniżka na podróż. Kiedy używasz karty Visa Infinite do płacenia za krajowe przeloty w obie strony dla od 2 do 5 osób, otrzymasz 100 USD zniżki. Pamiętaj, że ta korzyść nie dotyczy wszystkich kart Visa Infinite, dlatego powinieneś dokładnie sprawdzić, zanim ją masz.Bez względu na rodzaj otrzymanej karty kredytowej Visa, wszystkie będą akceptowane w każdym zakładzie, który już przyjmuje Visa.

  Informacje związane z Chase Freedom® zostały zebrane niezależnie przez ValuePenguin i nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez wydawcę tej karty przed publikacją.

  Joe Resendiz jest byłym analitykiem bankowości inwestycyjnej w Goldman Sachs, gdzie zajmował się finansowaniem sektora publicznego i infrastruktury. Podczas swojego pobytu na Wall Street Joe ściśle współpracował z zespołem rynków kapitałowych instrumentów dłużnych, co pozwoliło mu uzyskać unikalny wgląd w rynek kredytowy. Joe jest obecnie analitykiem zajmującym się kartami kredytowymi i branżą płatności. Uzyskał tytuł licencjata na University of Texas w Austin, gdzie specjalizował się w finansach.

  Te odpowiedzi nie są udzielane ani zlecane przez reklamodawcę bankowego. Odpowiedzi nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez reklamodawcę banku. Zapewnienie odpowiedzi na wszystkie posty i / lub pytania nie jest obowiązkiem reklamodawcy banku.

  Ujawnienie reklamodawcy: produkty wyświetlane w tej witrynie mogą pochodzić od firm, od których ValuePenguin otrzymuje wynagrodzenie. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie (w tym na przykład na kolejność, w jakiej się pojawiają). ValuePenguin nie obejmuje wszystkich instytucji finansowych ani wszystkich produktów oferowanych na rynku.

  Jak obliczamy nagrody: ValuePenguin oblicza wartość nagród, szacując wartość w dolarach wszelkich punktów, mil lub premii uzyskanych za pomocą karty, pomniejszoną o wszelkie powiązane opłaty roczne. Szacunki te dotyczą wyłącznie ValuePenguin, a nie wystawcy karty i nie zostały sprawdzone, zatwierdzone ani w inny sposób zatwierdzone przez wydawcę karty kredytowej.

  Przykład, w jaki sposób obliczamy stawki nagród: gdy wymieniamy je na podróż przez Ultimate Rewards, punkty Chase Sapphire Preferred są warte 0,0125 $ każdy. Karta przyznaje 2 punkty za podróże i posiłki oraz 1 punkt za wszystko inne. Dlatego mówimy, że karta ma 2,5% stawki za jedzenie i podróże (2 x 0,0125 USD) i 1,25% stawki za wszystko inne (1 x 0,0125 USD).

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy