Jakie jest najlepsze konto bankowe dla firmy LLC?

17 lutego 2021
Category: Najlepsze Karty

Rekomendacje banku LLC University®

Nasze rekomendacje bankowe są podzielone na dwie kategorie: banki tradycyjne (z fizycznymi oddziałami) i banki internetowe .

Najlepsze tradycyjne rachunki bankowe LLC (oddziały fizyczne) Jeśli dużo podróżujesz, posiadanie oddziałów w prawie każdym stanie jest bardzo pomocne. Sprawdzić:

 • Wells Fargo ma największą liczbę oddziałów i obejmuje większość Stanów Zjednoczonych. Mamy konta w Wells Fargo. Oto mapa lokalizacji Wells Fargo.
 • Bank of America ma oddziały w prawie każdym stanie, z wyjątkiem kilku. Oto mapa lokalizacji Bank of America. Uwaga: z naszego doświadczenia wynika, że ​​Bank of America nie ma najlepszej obsługi klienta i uzyskanie pomocy telefonicznej może być trudne bez długiego czekania.US Bank nie ma tak wielu lokalizacji jak Wells Fargo i Bank of America (w szczególności nie na wschodnim wybrzeżu), ale znajdują się one w wielu innych stanach. Oto mapa lokalizacji banków w USA. Jeśli mieszkasz na wschodnim wybrzeżu:

  • TD Bank ma świetne godziny i świetną obsługę klienta. Mamy rachunki w TD Bank. Oto mapa lokalizacji TD Bank. Inne opcje bankowe:

   • Piąty Trzeci Bank ma oddziały na Środkowym Zachodzie i kilka na Południowym Wschodzie. Oto mapa lokalizacji Piątego Trzeciego Banku.
   • PNC Bank ma oddziały w prawie wszystkich stanach na wschód od Mississippi, z wyjątkiem Nowej Anglii. Oto mapa lokalizacji banku PNC.Citizens Bank ma oddziały w CT, DE, MA, MI, NH, NJ, NY, OH, PA, RI i VT. Oto mapa lokalizacji Citizens Bank.Santander to dobry wybór na konto bankowe LLC. Znajdują się tylko na północnym wschodzie. Oto mapa lokalizacji oddziałów Santander.Bank SunTrust jest dobrze znany w regionie południowo-wschodnim. Oto mapa lokalizacji banku SunTrust.W całym kraju istnieje wiele innych opcji bankowych. Zalecamy wykonanie kilku telefonów i sprawdzenie, czy banki mają miesięczne opłaty, a także sprawdzenie innych funkcji konta. W dalszej części strony mamy więcej wskazówek dotyczących bankowości.Bankowość biznesowa w mniejszym mieścieJeśli mieszkasz w mniejszym mieście lub nie masz dostępu do powyższych oddziałów, możesz otworzyć firmowe konto bankowe w lokalnym banku. Możesz wygooglować „małe firmy sprawdzające +
    Lub przejrzyj tę mapę, aby znaleźć opcje w Twojej okolicy.

    Wskazówka: bez względu na to, który bank wybierzesz, powinien mieć świetną obsługę klienta i być chętnym do odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Powinni pomóc Ci uczyć Cię w zakresie różnych produktów, takich jak pożyczki biznesowe, czeki, oszczędności i inwestycje. Znalezienie banku z dogodnymi godzinami pracy i kilkoma oddziałami to również plus.

    Najlepsze internetowe konta bankowe LLCRtęćMercury to jeden z najbardziej postępowych banków internetowych i nasz wybór nr 1.

    Nasze ulubione rzeczy o Merkurym:

    • Brak opłat miesięcznych
    • Wirtualne karty debetowePomocne wsparciePiękny i intuicyjny designPomocna aplikacja mobilnaIdealne dla mieszkańców spoza Stanów Zjednoczonych (nie jest wymagany numer SSN ani ITIN)Analiza wydatkówCzekiPrzewody krajowe i międzynarodowe (przychodzące i wychodzące)Darmowe przelewy ACHI więcejPosiadamy konto biznesowe Mercury i uważamy, że jest ono łatwe w użyciu.

     Uwaga: Mercury nie zezwala na wpłaty gotówkowe, więc jeśli chcesz zdeponować gotówkę, będziesz chciał również otworzyć tradycyjne konto bankowe. Ponadto Mercury nie oferuje wsparcia telefonicznego, więc jeśli wolisz zajmować się obsługą klienta przez telefon, bardziej odpowiedni może być tradycyjny bank. Mercury ma jednak wsparcie e-mailowe.

     Azlo to biznesowe konto bankowe online, które również nie podlega opłatom miesięcznym. Będziesz jednak potrzebować numeru ubezpieczenia społecznego, więc to nie zadziała w przypadku mieszkańców spoza Stanów Zjednoczonych. Azlo ma dobrą obsługę klienta i są naszym numerem 2.

     Uwaga: Azlo nie zezwala na wpłaty gotówkowe, nie oferuje czeków i obecnie nie ma połączeń wychodzących. Mają jednak wsparcie telefoniczne, a także wsparcie przez e-mail.

     Jak otworzyć konto bankowe LLC

     Jedną z pierwszych rzeczy do zrobienia po utworzeniu LLC (i uzyskaniu numeru EIN LLC) jest otwarcie biznesowego konta bankowego LLC.

     Otwarcie biznesowego konta bankowego LLC nie tylko ułatwia życie, ale także pomaga zachować ochronę przed odpowiedzialnością osobistą (co jest głównym powodem, dla którego ludzie tworzą LLC).

     Pomyśl o swojej LLC jako o innej osobie: zarabia własne pieniądze, ma własne konto bankowe i ma własne wydatki.

     Jeśli nie utworzysz oddzielnego konta bankowego dla swojej spółki LLC (i pomieszasz swoje fundusze LLC z funduszami osobistymi), będziesz „mieszać swoje aktywa, a sąd może „przebić firmową zasłonę, co spowoduje, że osobiście odpowiedzialny za długi i zobowiązania prawne LLC.

     Uwaga: nie oznacza to, że nie możesz przenosić pieniędzy między kontem osobistym a kontem firmowym; z pewnością możesz. Chcesz po prostu uniknąć płacenia za wydatki służbowe kartą osobistą i uniknąć płacenia kosztów osobistych za pomocą wizytówki.

     Inne powody posiadania konta bankowego LLC to:

     • łatwiejsze prowadzenie dokumentacji finansowej
     • łatwiejsze do obliczenia i opłacenia podatkówzapobieganie audytomłatwe do śledzenia / odliczenia wydatków biznesowychprofesjonalizm i wiarygodność (korzystanie z czeków biznesowych zamiast osobistych) Aby chronić swoją osobistą odpowiedzialność:

      • nie opłacaj wydatków osobistych ze swojego konta firmowego
      • nie opłacaj wydatków biznesowych ze swojego konta osobistegoJakie dokumenty są potrzebne do otwarcia konta bankowego LLC?

       Aby otworzyć firmowe konto bankowe LLC, będziesz potrzebować następujących elementów:

       1. Statut organizacji (lub odpowiednik)Będzie to zatwierdzony statut organizacji LLC, który może być nazywany czymś innym w Twoim stanie (certyfikat formacji lub certyfikat organizacji).

       2. List potwierdzający numer EIN lub list weryfikacyjny EINPrzed udaniem się do banku upewnij się, że otrzymałeś swój numer EIN z IRS. Aby otworzyć konto, musisz pokazać im kopię swojego numeru EIN. Jeśli potrzebujesz pomocy w uzyskaniu numeru EIN, przeczytaj artykuł dotyczący uzyskiwania numeru EIN dla mojej LLC.

       Dwie litery z IRS, które są akceptowane przez banki to:

       • List potwierdzający numer EIN (575 CP)
       • List weryfikacyjny EIN (147C) Nie możesz znaleźć swojego listu EIN? Możesz zadzwonić do IRS i otrzymać pismo potwierdzające 147C EIN. Będziesz potrzebował faksu, ponieważ tylko w ten sposób IRS może wysłać Ci 147C. Ale przefaksują to do Ciebie, gdy będziesz rozmawiać przez telefon. Pamiętaj, aby zadzwonić tak wcześnie, jak to możliwe (najlepiej o 7 rano), aby uzyskać najkrótszy czas oczekiwania. Jeśli nie masz faksu, każda usługa faksu cyfrowego (np. HelloFax) będzie działać poprawnie.

        3. Twoja tożsamośćMusisz przynieść dwa dokumenty tożsamości. Jeden z nich musi być wydany przez rząd (np. Prawo jazdy). Drugim identyfikatorem może być jeden z następujących dokumentów: karta kredytowa / debetowa, paszport, rejestracja wyborcy lub rachunek za media.

        4. Umowa eksploatacyjna i dodatkowe formularzeWiększość banków nie potrzebuje kopii umowy operacyjnej ani listu powitalnego / listu zatwierdzającego (jeśli taki otrzymałeś), ale niektóre banki mogą tego wymagać. Zalecamy zabranie całej dodatkowej dokumentacji LLC dla bezpieczeństwa.

        5. Oświadczenie o rzeczywistej własnościFormularz deklaracji faktycznego posiadania zostanie dostarczony przez bank. To po prostu dokument, który ujawnia, kim są właściciele LLC.

        W jaki sposób obywatele spoza USA i obywatele spoza USA mogą otworzyć konto bankowe LLC?

        Mieszkańcy spoza USA posiadający LLC mogą:

        1. Odwiedź Stany Zjednoczone, aby otworzyć konto bankowe (ale może to być trudne).
        2. Otwórz konto bankowe online w Mercury (nie jest wymagany numer SSN ani ITIN i nie jest wymagany adres w USA)Jeśli osobiście odwiedzasz Stany Zjednoczone, musisz otworzyć konto bankowe LLC w stanie, w którym utworzyłeś swoją LLC. Zalecamy zadzwonić do banku z wyprzedzeniem i upewnić się, że nie ma problemu z otwarciem konta bankowego dla osoby niebędącej rezydentem Stanów Zjednoczonych / obywatelem USA.

         Aby uniknąć podróży, Merkury to świetna opcja. Nie jest wymagany numer ubezpieczenia społecznego (SSN) ani indywidualny numer identyfikacyjny podatnika (ITIN) i nie potrzebujesz adresu w USA. Możesz użyć adresu lokalnego w swoim kraju lub adresu zarejestrowanego agenta w Stanach Zjednoczonych.

         Wszyscy członkowie LLC muszą być obecni

         Większość banków wymaga, aby wszyscy członkowie LLC byli obecni przy otwieraniu konta bankowego.

         Zalecamy wcześniejszy kontakt z bankiem w celu ponownego sprawdzenia.

         Nie daj się zmylić, jeśli zapytają o Twój DBA

         Wiele osób pracujących w bankach nie ma pojęcia o spółkach LLC. Miejmy nadzieję, że nie dostaniesz jednego z tych przedstawicieli, ale jeśli to zrobisz, mogą poprosić o dokumentację Twojej bazy danych (zwanej też fikcyjną nazwą).

         Nie potrzebujesz DBA dla swojej LLC, ponieważ Twoja LLC działa pod własną nazwą. Ale często przedstawiciele są zdezorientowani i myślą, że LLC go potrzebuje.

         Możemy Cię zapewnić, że tak nie jest, a konto zostanie po prostu przesłane w imieniu LLC.

         Powiedziawszy to, jeśli Twoja LLC musi działać pod inną nazwą niż ta, którą zarejestrowałeś w państwie (i masz DBA), upewnij się, że przedstawiłeś jej zgodę.

         Zadzwoń do banku wcześniej

         Zadzwoń do banku wcześniej i poproś o rozmowę z osobą, która obsługuje konta firmowe.

         Sprawdź następujące kwestie:

         • Jakie są wymagane dokumenty?
         • Jakie są minimalne wymagania dotyczące salda miesięcznego?Jakie są miesięczne opłaty?Ile potrzeba na pierwszą wpłatę?Czy wszyscy członkowie LLC muszą być obecni?Jaka jest najlepsza pora dnia na najszybszą obsługę?Co jeszcze muszę przynieść, o czym zapomniałem zapytać?Uważaj na…

          Opłaty miesięczne i wymagane salda minimalne

          Wiele banków pobiera miesięczne opłaty i wymaga utrzymywania minimalnego miesięcznego salda.

          Ale wiele innych banków nie pobiera miesięcznych opłat, dlatego zalecamy zadzwonić do kilku i sprawdzić przed wejściem do lokalnego oddziału.

          PromocjeUważaj na promocje i zachęty do otwarcia konta. Chociaż mogą brzmieć dobrze, większość z nich ma charakter tymczasowy i zwykle prowadzi do stałych miesięcznych opłat.

          Różne pakietyBanki mogą mieć różne pakiety / poziomy rachunków biznesowych (na przykład ekonomiczne, złote i luksusowe). Zazwyczaj bardziej wyszukane pakiety mają bzdury, których nie potrzebujesz, i wyższe opłaty.

          Zalecamy skorzystanie z pakietu podstawowego i zaoszczędzenie pieniędzy (i szumu). Zawsze możesz zaktualizować później.

          Karty debetowe

          Po otwarciu konta otrzymasz również firmową kartę debetową. Niektóre banki wydadzą je od razu, inne wyślą je pocztą w ciągu kilku dni.

          Posiadanie karty debetowej pomaga śledzić wydatki biznesowe za pomocą dedykowanej karty.

          Większość kart debetowych ma również wbudowaną technologię zapobiegającą nieuczciwym zakupom.

          Karty kredytowe

          Oprócz karty debetowej możesz również otrzymać karty kredytowe dla swojej LLC do wykorzystania na nagrody, takie jak zwrot gotówki lub podróże.

          Aby zobaczyć najlepsze karty, sprawdź biznesowe karty kredytowe.

          Wskazówki dotyczące zamawiania czeków

          Po otwarciu konta będziesz mógł zamawiać czeki biznesowe. Poniżej znajduje się kilka pomocnych wskazówek.

          Nie rozpoczynaj czeków na # 001Większość czeków zaczyna się od numeru 001. Może to nadać Twojej firmie charakter „amatorski. Po prostu poproś bank o rozpoczęcie czeków na # 1000 lub # 5000 lub jak chcesz.

          Nie kupuj wielkich czekówWiększość banków będzie próbowała sprzedać Ci „specjalne czeki, które wzmocnią Twoje ego. Są to czeki dla dużych firm, które są dostarczane w dużym, nieporęcznym segregatorze. O ile nie musisz przeprowadzać czeków przez drukarkę (do czego zostały pierwotnie zaprojektowane), możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, zamawiając zwykłe kontrole rozmiaru.

          Single Member LLCs: EIN czy SSN?

          Większość banków pozwala jednoosobowym spółkom LLC otworzyć konto bankowe za pomocą swojego numeru ubezpieczenia społecznego, a niektóre mogą nawet to zasugerować. Zalecamy używanie numeru EIN zamiast numeru PESEL w celu zachowania prywatności i łatwiejszego prowadzenia dokumentacji.

          Jeśli utworzyłeś swoją LLC zgodnie z naszymi instrukcjami dotyczącymi zgłoszenia LLC, powinieneś uzyskać numer EIN od IRS.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy