Jak zrobić własny bank baterii do paneli słonecznych

17 lutego 2021

Myślisz o zainstalowaniu baterii do paneli słonecznych? Bez względu na to, czy jest to górska kabina poza siecią, czy bateria zapasowa dla domów podłączonych do sieci, podstawowy proces planowania projektowania własnego banku akumulatorów DIY jest dość prosty, ale może być nieco zagmatwany za pierwszym razem.

Poniżej znajdują się podstawowe kroki planowania i projektowania własnego zestawu akumulatorów do samodzielnego montażu, uzupełniającego instalację solarną. Aby nieco ułatwić zrozumienie procesu planowania, w całym artykule zamieściliśmy przykład bieżący. Po prostu znajdź kursywę w każdej sekcji, aby kontynuować!

Skorzystaj z poniższych informacji jako punktu wyjścia, ale kiedy nadejdzie czas, aby naprawdę zacząć planować zestaw baterii do samodzielnego montażu, koniecznie zapoznaj się z kilkoma książkami na ten temat w lokalnej bibliotece, przejrzyj odpowiednie artykuły i filmy online i dołącz do pary fora internetowe w celu uzyskania wskazówek i pomocy w przypadku jakichkolwiek pytań!

Oblicz swoje obciążeniePierwszym krokiem w projektowaniu DIY baterii akumulatorów jest obliczenie ile energii elektrycznej zazwyczaj użyć -known jako energii elektrycznej obciążenia . Istnieją dwie metody obliczania obciążenia: