Dokumenty online

17 lutego 2021
Category: Zastaw Domu

Chcesz, aby informacje o bankowości biznesowej były łatwiejsze w zarządzaniu?

Dobrze dla ciebie. Świetne dla biznesu.

Przejdź na cyfrowy system

Koniec z tasowaniem papierów, przechowywaniem plików lub czekaniem na pocztę. Łatwy dostęp do dokumentów biznesowych nawet przez siedem lat w trybie online, zawsze i wszędzie.

Koniec z niszczeniem

Pomóż zmniejszyć ryzyko kradzieży tożsamości ze skradzionych papierowych wyciągów biznesowych.

Dokumenty na Twój sposób

Uzyskaj wyciągi i nie tylko dla każdego kwalifikującego się konta firmowego, w tym dla kart czekowych, oszczędnościowych oraz kredytowych i debetowych.

Pracuję dla Ciebie

Skonfiguruj dokumenty online, aby:

 • Otrzymuj automatyczne powiadomienia e-mail o dostępności wyciągów.
 • Uzyskaj dostęp do wyciągów online zapisanych w formacie PDF i drukuj je.Wyświetl dokumentySkonfiguruj, uzyskaj dostęp i zapisz
  • Zaloguj się, aby wyświetlić dokumenty.
  • Wybierz swoje konto i okres.Aby otrzymywać powiadomienia e-mail, gdy dokumenty biznesowe są gotowe, zweryfikuj, dodaj lub zmień swój adres e-mail, aby zapewnić aktualność informacji kontaktowych.Często Zadawane Pytania
   • Jak zarejestrować się w celu otrzymywania wyciągów Wells Fargo Business Online?
   • Ile kosztuje otrzymywanie moich wyciągów za pośrednictwem Wells Fargo Business Online?Czy mój wyciąg z Wells Fargo Business Online będzie wyglądał tak samo, jak zwykły wyciąg drukowany?Wciąż masz pytania?

    Szybka pomoc

   • Zarejestruj się w Wells Fargo Business Online
   • Zarejestruj się w Wells Fargo Business OnlineWybierz się na wycieczkę biznesowąZadzwoń do nasZnajdź lokalizacjęWyciągi online wymagają czytnika Adobe ® Acrobat ® PDF. Czas, przez jaki wyciągi online są dostępne do przeglądania i pobierania różni się w zależności od produktu: do 2 lat w przypadku kart kredytowych, pożyczek studenckich, linii pod zastaw domu oraz pożyczek osobistych i linii kredytowych; oraz do 7 lat w przypadku rachunków depozytowych, rachunków hipotecznych oraz rachunków powierniczych i zarządzanych rachunków inwestycyjnych. Okres, przez jaki określone zestawienia produktów są dostępne online, można znaleźć w Wells Fargo Online ® w sekcji Oświadczenia i dokumenty . Dostępność może zależeć od obszaru zasięgu operatora komórkowego. Mogą obowiązywać opłaty za wiadomości i transmisję danych Twojego operatora komórkowego.

    Wells Fargo Bank, członek NA, FDIC.

    Musisz mieć dostęp do swoich kont za pośrednictwem Wells Fargo Business Online . Po prostu zarejestruj się, aby ustawić nazwę użytkownika i hasło dostępu do swoich kont online. Wells Fargo Business Online umożliwia otrzymywanie i przeglądanie wyciągów z większości kont online.

    Dzięki dostępowi Wells Fargo Business Online otrzymywanie wyciągów online jest bezpłatne.

    Tak, wyciąg z Wells Fargo Business Online jest taki sam jak wyciąg papierowy i jest uważany za oficjalny dokument. Zawiera wszystkie informacje zawarte w wyciągach papierowych. Wydrukowana wersja wyciągu Wells Fargo Business Online to to samo, co wyciąg papierowy wysłany pocztą US Mail.

    1999-2020 Wells Fargo. Wszelkie prawa zastrzeżone. Identyfikator NMLSR 399801

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy