Dlaczego rynki i bitcoin załamały się 12 marca 2020 r

17 lutego 2021

Światowe rynki zachwiały się po tym, jak Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) uznała wybuch koronawirusa za pandemię, a katastrofa Bitcoin miała miejsce 12 marca 2020 r.

Dlaczego rynki i bitcoin załamały się 12 marca 2020 r

Światowe rynki zachwiały się po tym, jak Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) uznała wybuch koronawirusa za pandemię, a katastrofa Bitcoin miała miejsce 12 marca 2020 r.

Światowe rynki zachwiały się po tym, jak Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) określiła wybuch koronawirusa jako pandemia i wyraziła głębokie zaniepokojenie „niepokojącymi stopniami bezczynności. Prezydent USA Donald Trump zawiesił wszelkie ruchy z Europy, z wyjątkiem Wielkiej Brytanii, do USA na następne 30 dni, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się infekcji.

Narody na całym świecie wymuszają ograniczenia w podróżowaniu, podsycając obawy przed światowym spowolnieniem finansowym, powiedzieli śledczy. Zgodnie z tendencją spadkową na światowych rynkach, akcje indyjskie otworzyły się na zauważalnie niższych poziomach, ponieważ specjaliści finansowi byli niespokojni co do monetarnego wpływu zaostrzenia koronawirusa, powiedział Narendra Solanki, szef FR AVP Equity Research i maklerzy. Wyprzedaż w różnych segmentach wraz ze sprzedażą alarmów na bardziej rozległych rynkach szkodzi przypuszczeniom specjalistów finansowych, powiedział.

Dealerzy twierdzą, że poza przeceną światowych wartości, ogromnym spadkiem globalnych kosztów ropy i dewaluacji rupii jest wzrost niestabilności. Rupia spada o 49 podwyżki do 74,17 za dolara amerykańskiego (w ciągu dnia). Ropa naftowa Brent spadła o 5,50 procent do 33,82 USD za baryłkę.

Gdzie indziej w Azji notowania w Szanghaju spadają do Hongkongu o 3,66%, 1,52%, Seulu o 3,87%, podczas gdy rynek w Tokio o 4,41%. Rynki w Europie spadły do ​​6 procent na wczesnym etapie wymiany. W perspektywie średnioterminowej Dow wpadł w bessę, a czwartek skierował losy na kolejną porażkę w Nowym Jorku i Europie.

Awaria Bitcoina 50%

W każdym razie definicja nie sprawdza się w Indiach. Biorąc pod uwagę wysoki współczynnik beta, rynki indyjskie skorygowały się o 25–30 procent kilka razy i szybko ożyły, aby kontynuować wzrost – powiedział Gaurav Dua, starszy wiceprezes, dyrektor ds. Strategii i inwestycji rynków kapitałowych w firmie BNP Paribas, Sharekhan.

Liczba pacjentów z koronawirusem w Indiach wzrosła do 73 z 13 nowymi przypadkami, w tym dziewięcioma z Maharasztry i po jednym z Delhi, Ladakh i Uttar Pradesh, podobnie jak w przypadku osób spoza kraju, podało Ministerstwo Zdrowia.

Covid-19 uderzył w ponad 4200 istnień ludzkich na świecie i skaził ponad 117 330 osób w 107 krajach i regionach. – PTI

Indyjskie rynki wartości spadły w czwartek, kiedy specjaliści finansowi wcisnęli i przytrzymali przycisk „sprzedaj po tym, jak Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła nowy epizod koronawirusa „pandemią. Rzeź na Dalal Street zniszczyła bogactwa specjalistów finansowych o wartości ponad 11 bilionów rupii na giełdach papierów wartościowych do godziny 11:10 dzisiaj. Ogólnie rzecz biorąc, indyjskie pliki fabularne Sensex i Nifty spadły o ponad 9 procent w ciągu dnia i opublikowały największy jednodniowy spadek w kategoriach bezwzględnych.

S&P BSE Sensex, który zakończył na najniższym od dwóch lat poziomie. Rekordowe gwiazdy wagi ciężkiej przyczyniły się do tego, że najwięcej akcji spadło na kolejny poziom upadku Sensexa.

Bardziej obszerny plik Nifty50 otworzył się poniżej mentalnego stopnia 10000 tylko dlatego, że od 26 marca 2018 r. I spadł do 9508 poziomów. Lista zamknęła dzień przy najniższym od 32 miesięcy stopniu 9633, w dół o 825 punktów, czyli 7,89 procent. Lista weszła teraz do wizytówki niedźwiedzi po spadku o ponad 20 procent w stosunku do trwającego maksimum.

Wszystkie Nifty pliki sektorowe pomalowano na czerwono. Sprytny rekord PSU Bank, który spadł o ponad 13 procent, był najbardziej wyczerpany. Na bardziej rozległym rynku, zarówno dane S&P BSE MidCap, jak i S&P BSE SmallCap spadły o ponad 1100 punktów skupienia każdego dnia.

Rynki światowe – Crash Bitcoin

Rynki pieniężne zachwiały się w czwartek, gdy akcje spadły, a ropa spadła po tym, jak prezydent USA Donald Trump podjął sensacyjny krok, zakazując podróży z Europy w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się koronawirusa, co zagraża większym zakłóceniom w wymianie i gospodarce światowej.

Perspektywy Euro Stoxx 50 STXEc1 spadł o 8,3% do najniższego poziomu od połowy 2016 roku. Ostatnio spadły o 6,9%, podczas gdy specjaliści finansowi pospieszyli do miejsca schronienia środków od obligacji przez złoto po jena i franka szwajcarskiego.

Losy amerykańskiego indeksu S&P 500 ESc1 spadł aż o 4,9% w Azji, a ostatnio spadł o 3,6%, dzień po indeksie S&P 500. SPX stracił 4,89%, pozostawiając plik na samym skraju wejścia do regionu prezentacji niedźwiedzi, charakteryzującego się 20% spadkiem z trwającego szczytu. Niedźwiedzie rynki będą reklamami, w których koszty ochrony spadną o ponad 20 procent pośród ogólnie negatywnych założeń i obaw specjalistów finansowych.

Niedźwiedzie rynki mogą się powtarzać lub być głównym nurtem. Poprzednia trwa przez chwilę lub kilka miesięcy, a ostatnia może trwać bardzo długo. Krótka sprzedaż, opcje sprzedaży i odwrócone fundusze ETF to część sposobów, za pomocą których spekulanci mogą przynosić gotówkę podczas pokazu niedźwiedzi.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy