Co zrobić, jeśli odmówisz dostępu do zabezpieczonej karty kredytowej

17 lutego 2021
Category: Kredytowej Może

przez Anisha Sekar

Odmowa wydania zabezpieczonej karty kredytowej może być zaskoczeniem. W końcu wpłacasz depozyt zabezpieczający, aby chronić wydawcę karty na wypadek, gdybyś nie dokonał płatności. Czy nie powinno to oznaczać, że zatwierdzenie jest gwarantowane?

To nie jest takie proste. Nadal musisz ubiegać się o zabezpieczoną kartę kredytową. W większości przypadków wystawca karty kredytowej nadal sprawdzi Twój kredyt. Możesz nie otrzymać zatwierdzenia, jeśli masz bankructwo w rejestrze, historię nieodebranych płatności lub inne sygnały ostrzegawcze.

Ale nie trać jeszcze nadziei. Nadal możesz zregenerować zły kredyt i uzyskać zgodę na wydanie karty kredytowej. Kilka alternatyw dla zabezpieczonych kart nadal zwiększa Twój kredyt.

Dlaczego odmówiono Ci dostępu do zabezpieczonej karty?Jeśli odmówiono Ci kredytu, masz prawo dokładnie wiedzieć, dlaczego. Czy to dlatego, że niedawno ogłosiłeś upadłość? Czy masz historię nieodebranych płatności? Zapytaj wystawcę karty kredytowej, dlaczego odrzucił Twój wniosek. Jeśli pożyczkodawca odmówi Ci kredytu na podstawie informacji z raportu kredytowego, masz prawo do bezpłatnej kopii tego raportu. (Emitent powinien powiedzieć ci, jak to uzyskać.) A jeśli odmowa wynikała z błędu w raporcie kredytowym, warto zakwestionować ten błąd.

Weź pod uwagę swój bank lub spółdzielczą kasę kredytowąJeśli masz konto czekowe, łatwiej Ci będzie zakwalifikować się do otrzymania zabezpieczonej karty kredytowej w banku, w którym już nawiązałeś relację. Zamiast ubiegać się o zabezpieczoną kartę z nowego banku, udaj się osobiście do swojego obecnego banku (jeśli to możliwe) i zapytaj o ofertę zabezpieczonych kart kredytowych.

Alternatywnie możesz sprawdzić swoją lokalną spółkę kredytową. Spółdzielcze kasy pożyczkowe są organizacjami non-profit i często oferują tańsze produkty niż duże banki nastawione na zysk. Szczególnie spółdzielcze spółdzielcze kasy pożyczkowe na rzecz rozwoju wspierają Cię w odbudowie kredytu.

Jeśli nadal nie możesz uzyskać zabezpieczonej kartyKażdy wniosek o kartę kredytową nieznacznie obniża twoją zdolność kredytową, więc nie jest dobrym pomysłem dalsze ubieganie się o kolejne karty, jeśli prawdopodobnie zostaniesz odrzucony. Jeśli próbowałeś uzyskać zabezpieczoną kartę kredytową i nie udało Ci się uzyskać, sugerujemy rozważenie innego rodzaju pożyczki.

Ważne jest, aby zwiększyć swoją zdolność kredytową, więc alternatywa dla zabezpieczonej karty powinna:

 • Przedłużyć linię kredytową.
 • Zgłaszaj swoje terminowe płatności do biur kredytowych.Następujące produkty mogą pomóc Ci podnieść wynik FICO i ostatecznie „przejść do dobrych kart kredytowych. Inne opcje, takie jak przedpłacone karty debetowe, nie zgłaszaj się do biur kredytowych, więc nie przejmuj się nimi, jeśli Twoim głównym celem jest odbudowa kredytu.

  Oto kilka alternatyw dla zabezpieczonych kart kredytowych:

  Pożyczki z zabezpieczeniem akcji od spółdzielczych kas pożyczkowych Są to w zasadzie jak zabezpieczone karty kredytowe. Wpłacasz pieniądze na konto oszczędnościowe, a następnie pożyczasz za te pieniądze. Ponieważ nie ma ryzyka dla pożyczkodawcy, otrzymujesz niskie oprocentowanie, ale nadal pomaga to w budowaniu kredytu. Oto kilka opcji:

 • University Federal Credit Union. Możesz przyłączyć się do darowizny w wysokości 20 dolarów na University of Texas.
 • Federalna Unia Kredytowa Departamentu Stanu. Mogą do niej dołączyć członkowie American Consumer Council. Dożywotnie członkostwo kosztuje tylko 15 dolarów. Pożyczki udzielane przez spółdzielcze kasy pożyczkowe. Pożyczki te są przeznaczone dla osób, które chcą zwiększyć swój kredyt i zwykle wahają się od 200 do 1000 USD. Sprawdź swoją lokalną spółkę kredytową, aby zobaczyć, co jest oferowane.

  Karty zabezpieczone bez kontroli kredytowej. Może to być kosztowna opcja, jeśli chcesz mieć zabezpieczoną kartę kredytową. [Nw: card_name 1803] nie ma sprawdzania zdolności kredytowej, ale nadal zgłasza się do głównych biur kredytowych. Jego [nw: opłata roczna 1803]. Może to być przyzwoita opcja, jeśli wcześniej odmówiono ci zabezpieczonej karty, ale masz pieniądze na wpłacenie depozytu zabezpieczającego.

  Nawet jeśli odmówiono ci posiadania zabezpieczonej karty kredytowej, nie trać jeszcze nadziei. Nadal możesz zwiększyć swój kredyt i wejść na ścieżkę do kondycji finansowej.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy