Co się stanie, jeśli złożę wniosek o pożyczkę dla małych firm?

17 lutego 2021
Category: Kwoty Pożyczki
Wysłane przez Rohita Mittala
Przy ubieganiu się o jakiekolwiek stanowisko lub usługę kłamstwo może być kuszące, aby sprawić, że będziesz wyglądać na bardziej wykwalifikowanego do wykonania danego zadania. To samo można powiedzieć o wniosku o pożyczkę dla małej firmy. Chociaż może wydawać się, że leżenie na wniosku o pożyczkę dla małej firmy może wiele zyskać, należy zadać sobie pytanie: „Jakie są konsekwencje przyłapania na kłamstwie na wniosku o pożyczkę? Możesz nawet zastanawiać się, czy po rozważeniu tych konsekwencji warto kłamać. Zacznijmy od wyjaśnienia, czym jest pożyczka dla małych firm. Jeśli już wiesz, przejdź do następnej sekcji o tym, jak ludzie leżą w tego typu aplikacjach.

Prawie identyczne z pożyczkami osobistymi i innymi pożyczkami pod tym względem, właściciele małych firm często proszą pożyczkodawców o pieniądze, których potrzebują, aby rozpocząć działalność. Po otrzymaniu żądanej kwoty pożyczkodawca oczekuje zwrotu pieniędzy powiększonych o odsetki uzgodnione przez obie strony. Chociaż pomysł wydaje się bardzo elementarny, rzeczy szybko i łatwo stają się niejasne, gdy zaczyna się faktyczny proces składania wniosków.

Spis treści

Jak ludzie kłamią się z wnioskami o pożyczki dla małych firm?

Podczas wypełniania wniosków o pożyczkę biznesową pojawia się większość przypadków korupcji w zeznaniach podatkowych i zestawieniach dochodów. Wiele osób decyduje się stwierdzić, że zarabia więcej pieniędzy rocznie niż w rzeczywistości, z wielu powodów, jeśli chodzi o ubieganie się o pożyczkę. Głównym powodem, dla którego ludzie kłamią, jest przedstawianie obrazu, że są w stanie zaciągnąć dużą pożyczkę i spłacić ją bez żadnych problemów.

Mówiąc dokładniej, większe pożyczki dają ludziom większą możliwość zainwestowania pieniędzy w ich biznes. Jednak gdy pożyczki nie są spłacane, prawie zawsze jest to spowodowane brakiem środków na spłatę. Pożyczkodawcy dokonają przeglądu kwoty dochodu, jaki potencjalny klient zarabia w ciągu roku, aby mieć pewność, że będzie w stanie spłacić pożyczkę, którą zaciągną. Jeśli potencjalny pożyczkobiorca ma większe dochody, pożyczkodawca da mu z kolei możliwość zaciągnięcia większej pożyczki. Jeśli ktoś potrzebuje większej pożyczki, niż może na to pozwolić jego dochód, oczywistym wyborem byłoby kłamstwo na temat tego, ile zarabia.

Ludzie mogą również kłamać na temat ich statusu wizowego w Stanach Zjednoczonych, aby mogli otrzymać pożyczkę, której chcą, bez podnoszenia jakichkolwiek sygnałów ostrzegawczych przed podmiotem, od którego pożyczają. Chociaż możesz odnowić swój status imigracyjny w przyszłości, musisz być całkowicie uczciwy co do statusu swojej wizy w momencie ubiegania się o pożyczkę. Instytucje pożyczkowe muszą zrozumieć całą sytuację, zanim zdecydują się pożyczyć pieniądze, w tym sytuację imigracyjną.

Oto lista innych rzeczy, o których ludzie kłamią, starając się o pożyczkę dla małych firm:

 • Fałszywe zatrudnienie
 • Cel pożyczkiNiezadeklarowane dzieci lub małżonekNiezadeklarowane długiŹródło czyjegoś depozytuWartość aktywówKłamstwo na ten temat może pomóc w uzyskaniu większej kwoty pożyczki, ale jest też brzydka strona bycia złapanym. Możesz się zastanawiać, w jaki sposób banki złapią Cię na gorącym uczynku, zanim Twoja pożyczka zostanie zwolniona. Przejdźmy teraz do tego.

  Jak ludzie przyłapują się na kłamaniu przy wniosku o pożyczkę?

  Cała zabawa i gry, kiedy kłamiesz, aby dostać coś, czego chcesz, dopóki nie zostaniesz złapany za swoje złe uczynki. Poniżej znajdziesz różne sposoby, w jakie instytucje mogą przyłapać Cię na kłamstwach, gdy leżysz na wniosku o pożyczkę dla małej firmy.

  • Czerwone flagi:system przetwarzania przez banki i pożyczkodawców automatycznie identyfikuje i oznacza aplikacje wysokiego ryzyka
  • Ukryte kody: dokumenty mają wbudowane ukryte kody, aby sprawdzić, czy zostały edytowane.Twoje dokumenty potwierdzające:Jeśli Twoje dokumenty potwierdzające (zeznania podatkowe, wyciągi bankowe i odcinki wypłat) wykazują niespójności, banki je wyłapią.Udostępnianie danych:banki i pożyczkodawcy zapobiegają oszustwom, współpracując w celu wymiany informacji o swoich klientach i znanych oszustach.Co się stanie, jeśli przyłapie mnie na kłamaniu na wniosku o pożyczkę dla małych firm?

   Jeśli Twoja pożyczka nie została udzielona, ​​ponieważ zostałeś przyłapany na kłamstwach, Twój wniosek zostanie odrzucony, a Twoje nazwisko zostanie umieszczone na czarnej liście jako znany oszust. To pozbawi Cię szansy na uzyskanie pożyczki w przyszłości. W niektórych przypadkach banki mogą nawet skierować Cię na policję w celu zarejestrowania Twojego nazwiska w organach ścigania. Jeśli Twoja pożyczka została spłacona i zostaniesz złapany po wysłaniu pieniędzy, instytucja pożyczkowa może „wezwać pożyczkę i poinformować, że masz 30 dni na spłatę pożyczki, w przeciwnym razie zaangażują organy ścigania. Bez względu na to, na jakim etapie przetwarzania pożyczki jesteś, kłamstwo nie wydaje się tego warte.

   Najlepszym scenariuszem jest to, że nie dasz się od razu złapać i nie otrzymasz pożyczki, którą chciałeś dla swojej małej firmy. Jeśli jednak nie jesteś w stanie spłacić pożyczki z powodzeniem, grozi Ci poważne sankcje prawne. W rzeczywistości w historii zdarzały się przypadki, w których ludzie, którzy nie byli w stanie spłacić pożyczki, przez wiele lat trafiali do więzienia federalnego za wykorzystywanie fałszywych informacji do „kradzieży pieniędzy, o których wiedzieli, że nie zamierzają spłacić. Oczywiście te skrajności są nieliczne i zwykle mają miejsce tylko wtedy, gdy w grę wchodzą ogromne ilości pieniędzy. W bardziej powszechnych przypadkach, jeśli nie spłacisz pożyczki, twoja zdolność kredytowa odniesie poważny cios i ponowne wzięcie kolejnej pożyczki okaże się prawie niemożliwe.

   Należy również zauważyć, że akcja leżenia na wniosku o pożyczkę dla małych firm jest stosunkowo złożona i trudna do wykonania ze względu na konkretne potrzebne informacje.

   KONSENSUS: Nie powinieneś kłamać, starając się o pożyczkę dla małych firm

   W końcu leżenie na wniosku o pożyczkę dla małej firmy nie jest dobrym pomysłem. Jeśli chodzi o rekomendacje, skuteczniej byłoby, gdybyś wziął największą pożyczkę, jaką jesteś w stanie uzyskać, nie leżąc na swoim wniosku. W ten sposób możesz sobie pozwolić na jakiekolwiek straty finansowe, które mogą wystąpić. Gdy Twoje dochody wzrosną dzięki wynikom tej pożyczki, możesz uczciwie zaciągać większe pożyczki. Mówiąc najprościej, mądrzejszą decyzją biznesową jest wzięcie rozsądnej pożyczki bez kłamstwa, niż zaciągnięcie dużej pożyczki i poniesienie poważnych konsekwencji. W historii jest wiele wydarzeń, które pokazują negatywny wpływ na małe firmy, gdy próbują zaciągnąć dużą pożyczkę, której nie są w stanie spłacić. Więc bądź uczciwy w swoim wniosku o pożyczkę biznesową, a później nie będziesz się już martwić!

   O palach:Stilt udziela pożyczek zagranicznym studentom i profesjonalistom w USA (posiadaczom wiz F-1, OPT, H-1B, O-1, L-1, TN, DACA itp.) Po oprocentowaniu niższym niż jakikolwiek inny pożyczkodawca. Stilt jest zaangażowany w pomoc imigrantom w budowaniu lepszej przyszłości finansowej.

   Stosujemy całościowe podejście do oceny ryzyka, aby określić Twoje stopy procentowe i upewnić się, że otrzymasz najniższą możliwą stopę.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy