Co musisz wiedzieć o stopach procentowych na wyciągach bankowych

17 lutego 2021
Category: Koszty Zamknięcia

Zdecydowana większość kredytów hipotecznych wykorzystuje wypłaty, a także zeznania podatkowe, aby zweryfikować dochody potencjalnego kredytobiorcy. Dla prawie wszystkich stwarza to wygodny sposób uzyskania zgody na kredyt hipoteczny.

Jednak niektórzy pożyczkobiorcy potrzebują innego sposobu weryfikacji swoich dochodów. W szczególności właściciele firm i osoby samozatrudnione potrzebują innej ścieżki do zatwierdzenia kredytu hipotecznego, ponieważ nie mają typowych dokumentów używanych przez pożyczkodawców.

Zamiast tego możesz skorzystać z wyciągów bankowych, aby zakwalifikować się do kredytu hipotecznego. Pożyczki na wyciągach bankowych po prostu wykorzystują informacje z konta bankowego, w tym informacje o czekach i oszczędnościach, do weryfikacji regularnych dochodów danej osoby.

Ale ponieważ te pożyczki są wyjątkowe, mogą mieć inne stopy procentowe niż pożyczki konwencjonalne. Jeśli rozważasz pożyczkę na wyciągu bankowym, powinieneś zrozumieć, w jaki sposób ustalane są stopy procentowe, a także czynniki, które mogą wpływać na całkowity procent każdej pożyczki.

Pożyczki z wyciągiem bankowym mogą mieć wyższe oprocentowanieDla kredytodawcy hipotecznego najważniejsze jest ryzyko. Każda pożyczka, od małej do dużej pożyczki, wiąże się z ryzykiem, więc pożyczkodawca dołoży wszelkich starań, aby zebrać ważne informacje, które pozwolą im ocenić to ryzyko. Jeśli ryzyko jest niskie, są w stanie zaoferować pożyczki o niższych stopach procentowych, ale jeśli ryzyko jest wysokie, muszą naliczyć wyższe oprocentowanie. W przypadku pożyczek na wyciągach bankowych ryzyko jest często wyższe niż zwykle, co oznacza, że ​​odsetki również będą wyższe.

Jak dużo możesz spodziewać się oprocentowania pożyczki na wyciągu bankowym?Oczywiście każdy chce wiedzieć, ile zapłaci od odsetek za swoją pożyczkę. To ważne pytanie, ale ze względu na ten artykuł… jest to pytanie, na które nie możemy odpowiedzieć!

Niestety stopy procentowe zmieniają się dramatycznie w zależności od czynników osobistych, a także całego rynku. Aby uzyskać jasną odpowiedź, ile zapłacisz łącznie z odsetkami, musisz porozmawiać z wykwalifikowanym agentem pożyczkowym. Po prostu nie da się powiedzieć, ile zapłacisz, więc skontaktuj się z zaufanym biurem pożyczkowym, aby uzyskać bardziej wiarygodną odpowiedź.

Przyznajemy, że to była kompletna brak odpowiedzi. Możemy jednak przynajmniej pomóc Ci zrozumieć czynniki, które mogą wpłynąć na Twój ogólny wynik. Dzięki tym informacjom możesz obniżyć oprocentowanie pożyczki na wyciągu bankowym.

Jak określana jest Twoja stopa procentowa? Krótkie spojrzenie na ważne czynniki

Status wyciągów bankowych

Stan Twoich rachunków bankowych będzie miał wpływ na stopy procentowe, ponieważ niektóre pozycje pożyczki mogą wskazywać na wyższe ryzyko dla pożyczkodawcy. Na przykład odrzucone czeki są oznaką, że kredytobiorca może być niezorganizowany ze swoimi finansami i może zaniedbać spłacanie kredytu hipotecznego. Duże, nieudokumentowane depozyty również stanowią problem, ponieważ sugerują, że koszty zamknięcia i przedpłata mogą pochodzić z niedopuszczalnego źródła. Na przykład, jeśli fundusze zostały pożyczone od znajomego lub krewnego, nie będą się one kwalifikować do wykorzystania i mogą zwiększyć Twoje oprocentowanie.

Ocena kredytowaPożyczki na wyciągach bankowych nie różnią się od prawie każdej innej formy pożyczki: wymagają wykorzystania oceny kredytowej w celu weryfikacji poziomu ryzyka pożyczkobiorcy i sfinalizowania transakcji. Ogólnie rzecz biorąc, im wyższy wynik, tym niższa oprocentowanie pożyczki na wyciągu bankowym, i możesz podnieść swój wynik, utrzymując odpowiedzialne pożyczanie i minimalizując obciążenie długiem.

ZaliczkaWielkość Twojej zaliczki, która bezpośrednio wpływa na stosunek wartości kredytu do wartości, zmieni wysokość podejmowanego przez pożyczkodawcę ryzyka. Statystycznie rzecz biorąc, pożyczkobiorcy, którzy wnoszą wyższą zaliczkę, stanowią mniejsze ryzyko dla pożyczkodawców, więc możesz zostać nagrodzony niską stopą procentową, jeśli możesz przynieść zaliczkę w wysokości 20% lub więcej.

Stosunek zadłużenia do dochodówNiezwykle ważne dla pożyczkodawców, wskaźnik zadłużenia do dochodów lub „DTI to po prostu zestawienie ogólnych miesięcznych spłat zadłużenia w porównaniu z miesięcznymi dochodami. Pożyczkodawcy chcą widzieć niski DTI, ponieważ wyższe wskaźniki tworzą wyższą statystyczną szansę na niespłacenie pożyczki.

Stałe czy regulowane?Istnieją dwa podstawowe rodzaje kredytów mieszkaniowych: o stałym i zmiennym oprocentowaniu. W przypadku kredytu hipotecznego o stałym oprocentowaniu płacisz dokładnie to samo oprocentowanie przez cały okres trwania kredytu. Jeśli na przykład Twoja 30-letnia pożyczka zaczyna się z oprocentowaniem 4,5%, trzy dekady później będziesz płacić oprocentowanie 4,5%.

Kredyty hipoteczne o zmiennym oprocentowaniu, zwane również „pożyczkami ARM, mają stopę procentową, która zmienia się wraz z całym rynkiem kredytowym. Chociaż kwota, jaką może wzrosnąć, jest ograniczona, jeśli wzrosną stopy procentowe, wzrośnie również oprocentowanie pożyczki, co oznacza, że ​​zapłacisz więcej. Jeśli jednak stawki spadną, możesz zaoszczędzić pieniądze.

Chociaż stawki stałe mogą zaczynać się od wyższej stopy procentowej, są one ogólnie uważane za opcję niskiego ryzyka, ponieważ Twoja stopa jest zablokowana na cały okres trwania Twojej pożyczki.

Okres kredytowania (warunki)Różnica w 30-letniej pożyczce i 15-letniej pożyczce może również wpływać na stopy procentowe. Ogólnie rzecz biorąc, 15-letnia pożyczka będzie miała niższe oprocentowanie, ponieważ ramy czasowe ewentualnego niespłacenia pożyczki są zasadniczo skrócone o połowę. Podczas gdy wiele osób woli niższe miesięczne spłaty 30-letniej pożyczki, możesz rozważyć krótszą opcję, jeśli priorytetem jest obniżenie stopy procentowej.

Wielkość pożyczkiWielkość pożyczki będzie miała również wpływ na wysokość odsetek. W wielu przypadkach mniejsza pożyczka będzie miała niższe oprocentowanie, chociaż nie zawsze jest to prawdą.

Zasługujesz na pożyczkę na wyciąg bankowy z niskim oprocentowaniem

Chcesz dowiedzieć się więcej o oprocentowaniu pożyczki na wyciągu bankowym? Skontaktuj się z naszym personelem, aby uzyskać więcej informacji na temat uzyskania zgody na pożyczkę dostosowaną do Twoich unikalnych potrzeb.

Z pasją do usług i oddaniem zdroworozsądkowemu ubezpieczaniu, jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy źródłem najwyższej jakości pożyczek z wyciągów bankowych w San Diego.

Referencje

„Chciałem się skontaktować i powiedzieć wam obojgu, dziękuję za tak ciężką pracę nad moją pożyczką. Naprawdę doceniam, jak wiele wysiłku włożyliście, aby to się stało! Najwyższy poziom, jeden z najlepszych, jakie kiedykolwiek widziałem w branży .

Jako kupujący dom po raz pierwszy nie byłem pewien, czego naprawdę się spodziewać, ale Chad i jego zespół sprawili, że proces był bardzo jasny i łatwy. Po zakończeniu procesu one też nie zniknęły. Utrzymywali kontakt i szukali okazji, które mogą mi pomóc. Kilka lat później znaleźli dla mnie świetną okazję do refinansowania, która pozwoliła mi zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy! Po raz kolejny proces jest długi i wyczerpujący, ale Chad i jego zespół sprawili, że był tak bezbolesny, jak to tylko możliwe. Każda bariera, którą napotkałem, znajdowała szybkie rozwiązanie, aby to się stało. Kredyty hipoteczne to ogromne zobowiązanie i nie wybrałbym innego zespołu, który pomógłby mi w podejmowaniu właściwych decyzji .

„Chad Baker to NAJLEPSZA, najbardziej profesjonalna, wyrozumiała i UCZCIWA osoba, z jaką kiedykolwiek pracowałem w branży kredytów hipotecznych. Wie dokładnie, o czym mówi, nigdy nie obiecuje czegoś, czego nie może dostarczyć, i będzie stawał na głowie, aby uzyskać to, czego potrzebujesz. Miałem bardzo wyjątkowy problem z kwalifikacją i każda inna firma udzielająca kredytów hipotecznych, z którą pracowałem, od początku zapewniała mnie, że mogą mnie sfinansować, a potem wszystko się rozpadnie, gdy trafimy na ubezpieczenie. Chad od początku rozumiał moją sytuację i cierpliwie wyjaśniał każdy krok. Nie mogę ci wystarczająco podziękować Chad! Juliann wspaniale informował mnie na bieżąco i upewniał się, że wszystko idzie razem w odpowiednim czasie. Ceni też moje poczucie humoru, które nadaje osobowość nudnemu procesowi finansowania. Dzięki Juliann!BARDZO polecam Home Point i jeśli kiedykolwiek kupię inny dom, z pewnością ponownie z nich skorzystam .

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy