Chcesz sfinansować swój ślub? Tutaj; s Co musisz wiedzieć

Chcesz sfinansować swój ślub? Tutaj; s Co musisz wiedzieć
16 października 2020
Category: Istnieje Wiele

Twój ślub będzie bez wątpienia (i niezależnie od tego kto płaci) najdroższym dniem w Twoim życiu. Jeśli Twój osobisty budżet i wizje ślubne po prostu nie działają, możesz rozważyć poszukanie gdzie indziej pomocy w sfinansowaniu ślubu. Jeśli finansowanie tego wielkiego dnia to decyzja, którą prawdopodobnie podejmiesz, oto, co musisz wiedzieć.

Czy to jest odpowiednie dla Ciebie?

Istnieje wiele opinii dotyczących pożyczek osobistych, szczególnie na ślub. Wielu twierdzi, że nie warto zadłużać się przez 24 godziny, podczas gdy inni twierdzą, że jest to jedyne w swoim rodzaju doświadczenie.

Jeśli nie masz wielu innych niespłaconych długów, a możesz znaleźć i uzyskać pożyczkę na dogodnych i przystępnych warunkach, jesteś w znacznie lepszej sytuacji niż ktoś, kto chce sfinansować wesele, które ma już spore zadłużenie. Jeśli jesteś zdeterminowany, aby zaplanować ślub przekraczający Twój budżet i jesteś gotów wrócić z miesiąca miodowego z niewielkim (lub dużym) długiem, to zaciągnięcie pożyczki może być dla Ciebie opcją. Jeśli w najmniejszym stopniu powoduje to dyskomfort, prawdopodobnie nie jest to najlepszy ruch.

Rodzaj pożyczki

Ogólnie rzecz biorąc, każda formalna pożyczka gotówkowa na wesele (poza pożyczeniem pieniędzy od rodziny lub w innym miejscu) będzie uważana za pożyczkę osobistą w oczach banku lub certyfikowanego pożyczkodawcy. Większość znanych banków, a także pożyczkodawcy internetowi, mają ustalone stawki dla wszystkich typów pożyczek osobistych, przy czym średnie oprocentowanie pożyczki osobistej kształtuje się na poziomie około 10% dla osób z dużym kredytem. Wiele osób poszukujących pożyczek rozważa zaciągnięcie pożyczki osobistej w bankach, w których są już lojalnymi klientami, dla wygody i w celu usprawnienia swoich zobowiązań finansowych. Tylko pamiętaj, wybierając pożyczkodawcę i pożyczkę, że koncentrujesz się na faktach i przyszłości, a nie na atrakcyjności skoku sprzedaży.

Co będziesz potrzebował

Jak w przypadku każdej pożyczki, aby uzyskać najlepsze warunki i oprocentowanie, musisz mieć przyzwoity kredyt. Im wyższy wynik, tym lepiej. Musisz również rozpocząć zakupy pożyczki z ustaloną liczbą, której szukasz, i odpowiednią dokumentacją, w tym wydanym przez rząd dokumentem tożsamości ze zdjęciem i numerem ubezpieczenia społecznego. Zrób wszystko, co w twojej mocy, aby nie ulec pokusie, by wziąć więcej, niż potrzebujesz ze względu na „świetne stawki” lub oferty. Wyciągnij minimum, którego potrzebujesz. Ustal wcześniej swój całkowity budżet i kwotę, którą musisz pożyczyć, i trzymaj się tego.

Inne opcje

Istnieją inne opcje finansowe dla tych, którzy mają problemy z planowaniem i realizacją wymarzonego ślubu. Podczas gdy wszystkie pary są zachęcane do oszczędzania i budżetowania we własnych strefach komfortu, wiele osób rozważa obciążenie swoich kart kredytowych kosztami ślubu (oczywiście pamiętaj o stopach procentowych i limitach kredytowych!) Lub szuka planów płatności u sprzedawców i miejsc. Niektórzy nawet polegają na pieniądzach prezentów ślubnych, aby natychmiast spłacić pożyczone lub naliczone pieniądze, ale pamiętaj tylko, że oczekiwane prezenty pieniężne nigdy nie są utrwalone i są nieco nieprzewidywalne.

Podsumowując, chociaż nigdy nie zachęca się do wydawania pieniędzy, których nie masz, w przypadku twojego ślubu istnieją opcje finansowe dostępne dla tych, którzy ich chcą lub potrzebują.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy