Alert NACA

17 lutego 2021
Category: Nasz Zespół

Wyraź swój głos. Zweryfikuj rejestrację wyborców, zaktualizuj swój adres i zarejestruj się, aby głosować

 • Zaloguj sie
  • Logowanie do pliku internetowego
  • Logowanie NAC Dołącz do nasWalka o sprawiedliwość ekonomiczną z najlepszym amerykańskim kredytem hipotecznym

   O NACA

   The Neighborhood Assistance Corporation of America („NACA) jest organizacją non-profit działającą na rzecz społeczności i właścicieli domów. Głównym celem NACA jest budowanie silnych, zdrowych dzielnic na obszarach miejskich i wiejskich w całym kraju poprzez przystępne cenowo domy. NACA sprawiła, że ​​marzenie o posiadaniu domu stało się rzeczywistością dla tysięcy osób pracujących, doradzając im uczciwie i skutecznie, umożliwiając nawet tym, którzy mają słaby kredyt, zakup domu lub zmodyfikowanie drapieżnej pożyczki na znacznie lepszych warunkach niż te oferowane nawet na głównym rynku.

   Inwestowanie w ludzi pracujących

   Program właścicieli domów NACA jest naszą odpowiedzią na ogromną branżę kredytów subprime i drapieżnych pożyczek. NACA niezbicie wykazała, że ​​kiedy ludzie pracujący uzyskują korzyść z pożyczki o najlepszym oprocentowaniu, mogą rozwiązać swoje problemy finansowe, spłacać kredyt hipoteczny i stać się głównym pożyczkobiorcą. Doświadczenie NACA w pomaganiu ludziom, którzy mają problemy z kredytem, ​​stać się właścicielami domów lub zmodyfikować ich drapieżne pożyczki, obala mit, że wysokie stawki i opłaty są konieczne, aby zrekompensować ich „ryzyko kredytowe.

   Założona w 1988 roku, NACA ma ogromne doświadczenie w skutecznej obronie przed drapieżnymi i dyskryminującymi pożyczkodawcami, a także w zapewnianiu najlepszego programu hipotecznego w Ameryce z 10 miliardami dolarów zobowiązań finansowych. NACA jest największą organizacją oferującą usługi mieszkaniowe w kraju i szybko się rozwija, powiększając swoje istniejące ponad 30 biur z siedzibą w Bostonie w stanie Massachusetts, otwierając wiele nowych biur w całym kraju i rozszerzając usługi, które oferuje członkom. Konfrontacyjna organizacja społeczności NACA i bezprecedensowy program kredytów hipotecznych ustanowiły krajowy standard pomocy osobom o niskich i średnich dochodach w realizacji marzeń o posiadaniu domu.

   NACA – najlepszy program hipoteczny w Ameryce

   Niesamowity kredyt hipoteczny NACA umożliwia członkom NACA kupowanie domów za pomocą:

   • Brak zaliczki
   • Brak kosztów zamknięciaBez opłatBrak wymogu doskonałego kredytuI przy stopie procentowej poniżej rynkowej.
    Każdy otrzymuje te same niesamowite warunki, w tym oprocentowanie poniżej rynkowego, niezależnie od jego zdolności kredytowej lub innych czynników. NACA zapewnia również bezpłatne, kompleksowe usługi mieszkaniowe. NACA doradza członkom w sprawie nadzwyczajnego kredytu hipotecznego NACA, stosując kryteria kredytowe oparte na znakach, które uwzględniają okoliczności każdego członka w celu ustalenia, czy są oni gotowi do posiadania domu i na co ich stać. Kontrastuje to z cenami opartymi na ryzyku, gdzie ludzie często otrzymują pożyczki, na które nie mogą sobie pozwolić, podczas gdy brokerzy i inne osoby ponoszą ogromne opłaty i zyski.

    Renowacja nieruchomości i zapobieganie wykluczeniu

    NACA zapewnia również pomoc w renowacji nieruchomości i pomoc członkowską dla właścicieli domów NACA. Departament Rozwoju Domu i Sąsiedztwa NACA („RĘKA) zajmuje się problemami naprawczymi i, w stosownych przypadkach, zapewnia pomoc rehabilitacyjną podczas całego procesu remontu. Program pomocy dla członków NACA (MAP) zapewnia kompleksowe doradztwo Członkom, którzy zalegają z płatnościami domowymi, w tym zawiera umowy dotyczące płatności i zapewnia pomoc finansową, aby pomóc Członkom uniknąć wykluczenia.

    Innowacyjna technologia

    Program NACA opracował najnowocześniejsze oprogramowanie hipoteczne do doradztwa, przetwarzania i zawierania umów przez Internet, zwane „NACA Lynx, które jest przedmiotem zazdrości branży hipotecznej. Jest to system bez papieru, który umożliwia pożyczanie znaków, obsługę pożyczek i gwarantowanie emisji na bardzo dużą skalę.

    Potężne rzecznictwo narodowe

    NACA zrewolucjonizowała udzielanie kredytów hipotecznych dzięki swoim usługom hipotecznym i doradztwu. Dział organizacyjny NACA kontynuuje agresywne działania przeciwko drapieżnym pożyczkodawcom i walkę o sprawiedliwość ekonomiczną. NACA jest prestiżową organizacją, której program i rzecznictwo są prezentowane w mediach krajowych, w tym w Wall Street Journal, Prime Time Live, Boston Globe, Washington Post, głównych serwisach informacyjnych i sieciach lokalnych w całym kraju.

    Zaangażowany personel NACA i kontakt z NACA

    Nasz zespół składający się z setek oddanych pracowników jest zaangażowany we współpracę z Tobą, aby uzyskać dostęp do tego niesamowitego produktu hipotecznego oraz bronić silnych dzielnic i sprawiedliwości gospodarczej. Zawsze szukamy wykwalifikowanego personelu – szczegółowe informacje można znaleźć w naszych aktualnych ofertach pracy. Aby być na bieżąco z usługami NACA, kampaniami i odpowiednimi wydarzeniami legislacyjnymi, zarejestruj się, klikając Kontakt.

 • We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy