Witamina C w żelkach

Preparat Witamina C w żelkach jest suplementem diety w bardzo nowoczesnej formie – zamiast powszechnie znanych tabletek, przybrał on formę żelek.

Jest to świetne rozwiązanie, przede wszystkim ze względu na fakt, że produkt jest dedykowany również dla dzieci. Wygodna forma zażywania to jedna z wielu zalet produktu. Łatwo jest przekonać najmłodszych do regularnego przyjmowania suplementu, ze względu na jego ciekawą postać oraz przepyszny smak.

Preparat Witamina C w żelkach ma w sobie maksymalną dawkę składniku aktywnego, którym jest właśnie witamina C, która jest rekomendowana dla dzieci i dorosłych. Jedna tabletka dla dzieci (80 mg) i dwie tabletki dla osób dorosłych (160 mg) to 100% dziennego zapotrzebowania organizmu na tę witaminę. Witamina C w żelkach jest niezwykle łatwa w używaniu. Nie wymaga popicia, wystarczy ją tylko dokładnie pogryźć.

Działanie

Witamina C ma istotną funkcję w organizmie człowieka. Zarówno dorosłego, jak i również dziecka. Szczególnie wspiera w odpowiednim funkcjonowaniu układ immunologiczny. Dzięki zwiększonej odporności człowiek zdecydowanie mniej choruje, co jest szczególnie ważne w tak zwanych krytycznych momentach w ciągu trwania roku. Czyli przy przesileniu jesiennym bądź wiosennym. Także dzieci, które systematycznie przyjmują suplementy z witaminą C rzadziej łapią przeziębienia, o które bardzo łatwo w przedszkolu czy w szkole.

Ponadto witamina C ma wpływ na prawidłową pracę układu nerwowego i mózgu, a także pomaga w utrzymaniu odpowiednich funkcji psychologicznych. Stosowanie witaminy C przyczynia się również do właściwej produkcji kolagenu, który jest niezwykle istotnym składnikiem wspierającym utrzymanie w dobrej kondycji chrząstki, kości i naczynia krwionośne, jak również zapewnia zdrowe zęby i promienną skórę. Dodatkowo witamina C przyczynia się także do ochrony komórek organizmu przed szkodliwym działaniem stresu oksydacyjnego, ponadto w istotny sposób zmniejsza także uczucie zmęczenia i apatii. Jest to bardzo istotne dla uczących się dzieci oraz osób dorosłych pracujących umysłowo.

Dla każdego

Suplement diety Witamina C w żelkach jest niesamowitym produktem dla całej rodziny. Produkt można zażywać z powodzeniem u dzieci, jak i osób dorosłych. Suplement jest w 100% bezpieczny dla osób w każdym wieku. Jedynie w przypadku kobiet w ciąży oraz karmiących piersią mam wskazane jest, by zasięgnąć porady lekarza, co do stosowania suplementacji. Niewątpliwą zaletą produktu jest jego bardzo komfortowa forma stosowania. Szczególnie podoba się ona dzieciom, które zazwyczaj chętnie jedzą żelki, przeciwnie do zwykłych tabletek czy syropów.

Witamina C w żelkach jest preparatem dla całej rodziny. Korzystna cena (38,99 zł za opakowanie) oraz niezwykła wydajność produktu jest jedną z największych zalet preparatu. Biorąc pod uwagę fakt, że nie potrzeba dodatkowo kupować produktu mającego na celu suplementację witaminy C dla dzieci i dorosłych pozwala zaoszczędzić nie tylko przestrzeń na półce z lekami, ale także pieniądze. Wszystko to połączone z dobroczynnym wpływem witaminy C na funkcjonowanie ludzkiego organizmu sprawia, że z pewnością opłaca się rozpocząć suplementację preparatu.

Dodaj komentarz