Kolagen – wieczna młodość

Marzenia o zachowaniu wiecznej młodości oraz ładnego wizerunku towarzyszą nam od czasów starożytnych.

Filozofowie, lekarze i naukowcy poszukiwali i poszukują po dziś dzień kolejnych recept na niekończącą się młodość.Upływ czasu wydaje się jednak nieubłagany, a prawa natury nie do oszukania…

Na szczęście współczesna nauka, przemysł kosmetyczny i farmaceutyczny dają nam  możliwość zatrzymania procesu starzenia i niwelowania jego objawów. Współcześnie dostępnym „eliksirem młodości” jest kolagen, który specjaliści zamknęli w laboratoriach w preparacie Collagen.

Co jest w nim zawarte ?

Przede wszystkim największą dawkę łatwo przyswajalnych, naturalnych białek kolagenowych, które są budulcem proteinowej siatki napinającej skórę. Suplementy w swym składzie posiada kolagen rybi, kwas hialuronowy, witaminy E i C, biotynę, cynk, selen, ekstrakt z pestek winogron bogaty w antyoksydanty. Główny składnik – kolagen rybi – jest  związkiem czynnym. Dzięki temu, że jego cząsteczki są mniejsze od kolagenu pochodzenia zwierzęcego, szybciej przedostaje się do naszej skóry i odbudowuje ją. W szybkim czasie neutralizuje skutki działania wolnych rodników, odgrywających główną rolę w  procesie starzenia się skóry.

Kwas hialuronowy zapewnia naszej skórze idealne nawilżenie, przez co działa na wygładzenie oraz opóźnienie procesów starzenia się naszej skóry. Używany jest często jako składnik kremów o działaniu przeciwzmarszczkowym. Jednakże przyjmowany w kapsułkach osiąga większą skuteczność, a doskonały efekt utrzymuje się przez długi okres Uzupełniającym atutem kwasu hialuronowego jest obniżenie podrażnienia skóry, uproszczenie transportu składników odżywczych oraz usuwanie substancji toksycznych wewnątrz skóry czemu nasza skóra nabiera koloru i blasku.

Polifenole zawarte w ekstrakcie z pestek winogron korzystnie wpływają na mikrokrążenie skóry oraz przyczyniają się do poprawy elastyczności ścianek naczyń. Następnie witamina C i E wznawiają elastyczność i sprężystość skórze. Tak jak kolagen zabezpieczają skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i i zapobiegają utlenianiu i niszczeniu warstwy lipidowej naskórka.
Zawarta w Collagenie biotyna, cynk i selen przyczyniają się do poprawy kondycji włosów i paznokci, zabezpieczając je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Szara, ziemista cera to zwykle owoc , złego odżywiania i zbyt dużego tempa życia.Nie dopuśćmy aby codzienne stresy znajdowały odzwierciedlenie na naszej twarzy. Regularna suplementacja kolagenowa specyfikiem Collagen Noble Health szybko pozwoli nam przywrócić wyjątkowy blask na cały rok!

Dodaj komentarz