1. Bezglutenowa kaszka z sorgo, jabłkami i cynamonem – Opinie – Cena – Zamienniki – Ulotka – Skład

BEZGLUTENOWE KASZKI MARKI NOBLE HEALTH STRZAŁEM W DZIESIĄTKĘ W MOIM DOMU

Dzięki producentowi NOBLE HEALTH zostałam matką roku. Wzbogaciłam bezglutenową dietę mojej rodziny pysznymi i zdrowymi kaszkami. Hitem została kaszka z sorgiem, jabłkiem i cynamonem. Moje pociechy ją wprost uwielbiają, a to dla mnie ogromna ulga, gdyż nagła zmiana posiłków była dla nich naprawdę trudna. Razem z mężem robiliśmy co w naszej mocy, aby jakoś im to ułatwić, a bezglutenowe kaszki były dla nas dużym krokiem do przodu.

UNIKALNY SKŁAD BEZGLUTENOWYCH KASZEK MARKI NOBLE HEALTH

Bezglutenowa kaszka z sorgoNasz ulubiony smak kaszki jest tak samo zdrowy i bogaty w wiele witamin i minerałów co pozostałe. Ich regularne i częste spożywanie jest zupełnie bezpieczne dla naszego organizmu i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Oto główne składniki kaszki, która jest hitem w naszym domu:
1· sorgo-wzmacnia kości, zwiększa odporność organizmu oraz wspomaga wydalanie z niego nieprzyjaznych substancji
2· kukurydza-bogate źródło witamin i minerałów, chroni wzrok, wspomaga funkcjonowanie wątroby oraz jest wykorzystywana w walce z zapaleniem pęcherza moczowego
3· suszone jabłka – niwelują poziom cholesterolu we krwi, wspomagają leczenie chorób układu krążenia, wzmacniają włosy jak również paznokcie oraz polepszają stan skóry. Wspomagają usuwanie wolnych rodników z organizmu.
4· cynamon-może opóźnić powstawanie chorób takich jak Parkinson czy Alzheimer, bogactwo minerałów oraz witamin

Wszystkie te składniki sprawiają, że jestem jeszcze bardziej przekonana do tych kaszek. Myślę, że w najbliższym czasie wypróbujemy resztę smaków, a ja będę szukała innych bezglutenowych produktów tej marki, gdyż ten okazał się strzałem w dziesiątkę.

BANALNIE PROSTE PRZYGOTOWANIE BEZGLUTENOWEJ KASZKI

Tak, wykonanie jest banalne. Moje dzieciaki robią to własnoręcznie. Pierwszy raz mama nie jest im potrzebna do wykonania posiłku. Z ochotą i ogromną przyjemnością robią to osobiście, tym bardziej, że pokochały te smaki. Nie zajmuje im to dłużej niż pięć minut, dzięki czemu nie są znudzone wykonaniem. Gotowa mieszanka, odrobina wody i mogą cieszyć się smakiem smacznej, zdrowej i bezglutenowej kaszki. Opakowanie jest bardzo poręczne, dzięki czemu można ją ze sobą zabrać dosłownie wszędzie. Polecam je ogromnie, są naprawdę warte uwagi.

BEZGLUTENOWA KASZKA Z SORGO, JABŁKAMI I CYNAMONEM POPARTA OGROMEM POZYTYWNYCH OPINII

To głównie korzystne opinie sprawiły, że wybrałam te kaszki. Znalazłam w sieci jedynie pochwały na ich temat, więc nie myśląc zakupiłam kilka sztuk. Dziś kupuję je regularnie i absolutnie tego nie żałuję. Oto kilka opinii z sieci:

Smak tej kaszki jest bardzo smaczny. Gdybym sama jej nie spróbowała, nie mogłabym uwierzyć, że produkt bezglutenowy może być tak apetyczny. Zazwyczaj są znośne, a ten jest naprawdę obłędny. Polecam bez zastanowienia.
Karolina 39 lat

Uważam, że to jeden z lepszych bezglutenowych produktów, jaki kiedykolwiek jadłem. Na diecie bezglutenowej jestem już ładnych kilka lat, więc wiem co mówię. Nareszcie trafiłem na coś, co naprawdę mi smakuje.
Adrian 33 lata.

Pozytywne opinie, pyszny smak, szybkie wykonanie oraz bogactwo witamin i minerałów. Czego pragnąć więcej? Jedyne czego jeszcze chcę, to wypróbowanie reszty smaków.

Dodaj komentarz